Autor Zpráva
pavel
Profil *
Chtěl bych si koupit příručku (knihu) Microsoft Office Front Page 2003. Ale mám instalovaný balík Office XP což je předešlá verze. Je mezi Verzi FP 2003 a XP nějaký rozdíl? Nerad bych si koupil příručku k něčemu jinému.
Leo
Profil
Mam pocit ze velky :-) Leo
Axamith
Profil
Výše zmiňovanou příručku jsem si ze zvědavosti pořídil. V té době jsem už měl za sebou zkušenosti s FP 2000 i FP 2003. Zase tak zásadní rozdíl jsem nepostřehl z pohledu běžného uživatele. Spíše jsem se dověděl o dalších možnostech SW.
Yuhů
Profil
mám za to, že nic jako FrontPage XP neexistuje. Je pouze FrontPage 2003, 2002 a 2000.
Axamith
Profil
Doplňuji : FP v žádné verzi není součástí žádného balíku sady Office. Instaluje se jako samostatný produkt.
Cituji z oficiálních stránek Microsoft :

Bude aplikace FrontPage 2003 součástí některé verze sady Microsoft Office 2003?
Ne. Aplikace FrontPage 2003 je k dispozici pouze jako samostatná aplikace. Není součástí žádné z nabízených verzí sady Office 2003.

Jak bude aplikace FrontPage 2003 licencována?
Bude licencována jako samostatný produkt.
Yuhů
Profil
> FP v žádné verzi není součástí žádného balíku sady Office

inu, to není úplně přesné. Ve verzích dřívějších byl FronPage součástí MS Office Professional, určitě to platilo pro verzi FP 2000. Takže to "žádné" bych netvrdil. Jinak co se týká verze 2003, tak to samostatné samozřejmě je.
Axamith
Profil
> Yuhů : díky za upřesnění, reagoval jsem spíše na to, že Pavel má FP 2003 a odvolává se na Office XP . . .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0