Autor Zpráva
iff
Profil *
Jak se zalamuje ve FP text? Nenašel jsem nikde jak se automaticky zalamuje???

Klávesa Enter

Když se dopíše na konec řádku, nemačká se Enter, ale text se nechá automaticky zalomit. Enter se používá jenom pro nový odstavec.

Ze stránky http://www.jakpsatweb.cz/frontpage/fp-2000-text.html
Tomáš Hanus
Pokuď to beru z wordu, tam se text také přeci automaticky zalamuje podle nastavených okrajů a zarovnání ;)
iff
Profil *
Aha tak to jsem pochopil spatně a napsal jsem i špatně zadání, chtěl jsem ríci že když píši ve FP a pokaždé když se chci dostat na dalsí řádek, nebo o nekolik radků níže tak zmáčknu enter, enter a jsem tam. Problém je v tom kdyz stranku ulozim a otevru v prohlizeci a oznacím myší napsaný text tak tam jsou viditelné stopy po tech entrech a nevim jak se jich zbavit..?
Bubák
Nyní už FP nemám instalovný, tak jen obecně.
Nový řádek je v mnoha programech, včetně FP Shift+Enter, Enter je nový odstavec.

Slušní lidé nedělají větší mezery několika Entry (případně mezerami), ale odsazením. V HTML není nic, jako tabulátory, používá se margin a padding. Ve FP najdeš pod Formát > Styl (CSS editor) a mám dojem, že i po klepnutí pravým tlačítlem myši se třaba na odstavec se dají styly deklarovat (přímý styl).

Pozor největší problém stylů ve FP je, že používá jinou terminologii, než je zažitá, jak v en, tak cz jazykové verzi, dodnes vzpomínám, že text-decoration: none je v českém FP "Ozdoba textu > Bez ozdoby".
Worker
A pokiaľ ide o zobrazovanie značiek vo FP:
V panele nástrojov je tretí symbol od konca (vedľa kotvy) "zobrazit vše". Toto zobrazuje v náhľade značky po Enter a Shift+Enter.
A ešte:
Nástroje - Možnosti stránky - Obecné - Možnosti zobrazení kódu - Zalamovaní řádku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: