Autor Zpráva
premek
Profil *
Ahoj,
stáhl jsem si na doproučení jedit ( mam maca ), ale rád bych tu ještě pracoval s pluginem FTP. Když ale najedu do plugin manažera a chci ti plugin stáhnout, tak to nejde. Nemáte s tím někdo zkušenost, nebo není na to nějaký fígl?? Plugin se stahuje ale hrozně dloho, ikdyž má 2,5 MB a pak to hlásí, že vypršel čas.

Díky za rady
Kajman_
Profil *
Tak ho zkuste stáhnout rovnou ze stránek

http://plugins.jedit.org/plugins/?FTP
Kajman_
Profil *
Ale zkusil jsem si ho přidata a bez problémů.
premek
Profil *
JJ stáhl jsem ho přímo z plugins.jedit.com ale přiznám se, že nevím, jak ho naistalovat...
Kajman_
Profil *
jar šoupněte do adresáře jars, to by mělo stačit. A je jedno jestli v instalačním adresáři nebo ve vašem .jedit.
premek
Profil *
fajn zkusím, díky
premek
Profil *
No asi jsem fakt tupec. Plugin už jsem naistaloval v pořádku, ale jak se připojím na ftp to nevím. Je to v Utilitie / file system browse / plugins ale kam mám zadat údaje a jestli to spravuje ftp účty, to jsem nezjistil....
Kajman_
Profil *
A když zkusíte jít přes menu plugins?
Stibi
Zkusil bych nastavit jiný mirror pro stahování pluginů. Utilities -> Global options -> Plugin -> Manager , tam klik na "Update mirror list" a pak už jenom vybrat jiný server. Pokud nepomůže, zkusit vybrat jiný. Já momentálně bez problémů stahuju přes EasyNews ve Phoenixu.
premek
Profil *
Díky za rady, vyřešil jsem to jinak. Používám ještě cyberbuck a tam jde nastavit, otevírání rovnou z ftp takže přesně to, co jsem chtěl. Díky!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: