Autor Zpráva
livot
Profil
Dobry vecer, nasel by se zde nekdo ochotny, ktery by mi mohl obcas pomoci se zvladnutim nekterych veci ve Front Page ? Prave resim problem nefunkcnosti automaticke miniatury...
Dekuji za prip. ochotu !

livot@atlas.cz


----
Editace Mistrem: Viz níže můj příspěvek.
Mistr
Profil
livot
Spíš své dotazy pokládej zde, na diskuzi. Může Ti zde poradit více uživatelů a Tebou řešené problémy mohou pomoci i jiným tápajícím.

Proto upravím i titulek tématu, aby se věnoval Tebou řešenému problému.
livot
Profil
Děkuji Mistře ! :-) On je ten problém s miniaturou především v jedné stránce/šabloně (kterou ale stále potřebuji)... Když založím stránku novou, vše je jak má být. Mohu večer sem někam tu stránku vložit na ukázku ?
Libor, www.naturphotogallery.com
livot
Profil
Nejhorší na tom je to, že potřebujeme nějak (a v jakž-takž slušné kvalitě) zvládnout celou tvorbu a správu webu vlastními silami... Zkoušeli jsme to pomocí někoho ale buď ho to přestalo bavit nebo to neni finančně zajímavá činnost. A platit nějaké zajímavé částky si nemůžeme dovolit, je to jen koníček (a silně nevydělečný)... Máme i svá, časově náročná, zaměstnání takže asi jedinou schůdnou cestou je pokusit se zvládnout ten Front Page. Našel by se tedy ochotný učitel ? Nebo alespoň jestli existuje nějaká fakt dobrá kniha pro blbý ? Mám k disp. FP 2002. Diky a krasny den ! L.
livot
Profil
Kdyby to přece jen někdo znalý chtěl zkouknout... předem děkuji ! sablona_html_OK.html
livot
Profil
Tak jsem tu sablonu predelal podle sebe a uplne jinak... Jestli by mi prece jen nekdo chtel pomoct a alespon ji zkontroloval, budu moc rad... Tady to je : http://www.edisk.cz/stahni/62604/pokus_JA1.htm_1.6KB.html
livot
Profil
ku... sedum, nenahraly se obrazky... :-(
livot
Profil
Tak snad je to takhle spravne...? www.naturphotogallery.com/pokus15.1/pokus JA1-1.htm


----
Editace Mistrem: Oprava odkazu. O tvorbě názvů souborů jsem Ti již psal v jiném tématu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0