Autor Zpráva
livot
Profil
Protože můj problém s miniaturou zdá se nemá řešení, mohl by mi někdo poradit, jak (z http://www.edisk.cz/stahni/00611/sablona_html_OK.html_2KB.html ) - z obrázků a pozadí - udělat novou stránku, do které bych dál mohl normálně vkládat další text a obrázky ? http://www.edisk.cz/stahni/00611/sablona_html_OK.html_2KB.html je záhlaví, patička a pozadí.

Nebo by mi i pomohl návod, jak ze dvou obrázků a pozadí obecne ve FP 2002 udělat stránku, která by "držela" pohromadě a zobrazovala se stejně na monitorech s různým rozlišením...

Dekuji !
Měsíček
Profil
stejně na monitorech s různým rozlišením...

Tohle pomocí programu "FrontPage" uděláš velmi těžko.

a ostatní neházej na edisk dej to někde kde se nemusí čekat :)
livot
Profil
Měsíček : promiň, nevím kam jinam to dávat, e-disk se mi zdál nejjednodušší...
Jinak ale ta stránka musí nějak držet pohromadě, ne ? Hlavně lze vubec ve FP nějak složit tu stránku ze dvou obrázků a pozadí (viz. minulá příloha) ?
Měsíček
Profil
Ano, jde to pomocí tabulek či rámů = nejhorší volba, ale relativně jednoduchá v FP a naproti tomu stojí další možnost pomocí <div>ů a CSS, ale to by jsi se musel i trochu učit a jestli by jsi chtěl vědět kde stačí oddělat z URL této stránky to "diskuse." ..
livot
Profil
Měsíček : učil bych se samozřejmě rád, dělám to víceméně celý život, ale musí to být na nějakém smysluplném místě a hlavně mi musí někdo poradit CO se konkrétně učit. Mám ten "webík" jako koníček, živit se musím něčím uplně jiným... Proto by mi vyhovovalo pracovat hned ve FP a postupně si "odskakovat na zkušenou" k jazyku html, CSS, PHP a co ja vim k čemu ještě... :-)

Mohl by jsi mi tedy poradit, jak takovou stránku (co odkazuji) vyrobit ? S tou v ukázce mám totiž neřešitelný problém... viz : http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=12&topic=6 6601 :-( Diky !
livot
Profil
jinak tady ty stranky : jakpsatweb.cz jsou naprosto nejlepsi co jsem nasel, jen nemohu ani tady najit odpoved na svuj problem... :-( A tu "vyrobu" stranky z obrazku a pozadi nepopisuji ani v knizce...
livot
Profil
Prosim o "zkouknuti", jestli je to pouzitelne? Dekuji ! http://www.naturphotogallery.com/pokus15.1/pokus JA1-1.htm

Moderátor Mistr: Oprava odkazu. A upozornění pro příště: názvy souborů piš malými písmeny, cesky (tedy bez háčků a čárek) a bez mezer; mezery lze nahradit třeba pomlčkou.
Dominika Svobodova
Profil *
chtelabych si zalozit svji stranku prosim poslali by jste mi maly prehled ................nebavi me cist tak dlouhy)§
Mistr
Profil
Dominika Svobodova
http://www.jakpsatweb.cz/jak-udelat.html#zlata

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0