Autor Zpráva
Wojt@
Profil *
Mám EasyPHP 2.0b na Win98, avšak nikdy se mi nenastartuje MySQL Démon. Vypíšeto "nečekaná chyba" a v logu je že nemohl vytvořit nějakej soubor(Log k vidění zde: http://sedma-ce.ic.cz/log.txt)

Co s tím?
Wojt@
Profil *
a ticho po pěšině....
Měsíček
Profil
Že by byla databáze plná? = Vymaž pitomej EasyPHP a dej si WAMP.
DoubleThink
Profil *
A následně vymaž pitomej WAMP a nainstaluj si ty tři komponenty sám. Zvládne to i cvičená opice.
habendorf
Profil
A následně vymaž pitomej WAMP
Nevím co je na WAMPu tak pitomýho.

Zvládne to i cvičená opice.
Tak tohle miluju. To je jako kdyby tvrdil chirurg, že (pro něho) banální operaci slepého střeva zvládne i cvičená opice. Operoval bys slepý střevo svý mámě?
DoubleThink
Profil *
To je jako kdyby tvrdil chirurg, že (pro něho) banální operaci slepého střeva zvládne i cvičená opice
To není přirovnání na stejné úrovni.

Všechny tři moduly mají přehledný instalátor, instalace byla už milionkrát popsána a to i v češtině. Vzniklé chyby konfigurace jdou velmi lehce opravit. A konečně - pokud někdo instaluje Apache/PHP/MySQL server, dá se apriori považovat za programátora - tedy člověka s dostatečnými zkušenostmi v oblasti výpočetní techniky.
Měsíček
Profil
A následně vymaž pitomej WAMP

Je na lepší cestě, než EasyPHP a nemám s ním problém.

Zvládne to i cvičená opice.

Instalaci WAMPu ano dokonce i slepice když se jí nasype zrní kolem enteru.

To není přirovnání na stejné úrovni.

mě přišlo vcelku trefné.

Vzniklé chyby konfigurace jdou velmi lehce opravit.

Lehce ani náhodou, mě jediná pitomá chybička trvala 5 hodin.

pokud někdo instaluje Apache/PHP/MySQL server, dá se apriori považovat za programátora - tedy člověka s dostatečnými

To je blbost, promiň.
Mastodont
Profil
dokonce i slepice když se jí nasype zrní kolem enteru

Palec nahoru!!
Tragedy
Profil
Taky sem naistaloval novou veri EaysPHP a taky mi teď nefungují stránky (dřív jsem měl 1.8). Takže zkusím WAMP nebo se vrátím na 1.8
Wojt@
Profil *
to Tragedy:
to Easy php 1.8 jsi nějak konfiguroval?
Wojt@
Profil *
Jinak příběh: týden jsem střídavě zkoušel instalovat EasyPHP, Wamp, triad a nebo Apache+PHP 5.2.0+MySQL 4.1.20 vlasnoručně.
Zůstal jsem u vlastní konfigurace. Jenže, můj script jede všude jinde, jen né na mé konfiguraci. Další týden jsem se hrabal v php.ini...

Pak najedou, nevým proč, ale zablodil jsem do httpd.conf a povoli několik modulů, a script aktualizoval...
Co se asi stalo...? No, vše jede tak ja má, a já tluču hlavou o zeď: stratil dva týdny....
Wojt@
Profil *
Pravda, DoubleThinku, ta opice MUSÍ být cvičená...
Terk
Profil
Nevím, zda je to ještě aktuální, ale včera jsem si stahnul EasyPHP 2.0B1 a celé odpoeldne jsem se mordoval s tím, že nešel zapnout server MySQL.
- Chyba byla v tom, že jsem měl v konfiguraci EasyPHP nastavenou češtinu ! Dal jsem angličtinu a zabralo - stránky v PHP i s databází mi bez úpravy choděj.
- Jen bylo třeba nastavit v EasyPHP něco direktiv
Měsíček
Profil
"Dal jsem angličtinu a zabralo - stránky v PHP i s databází mi bez úpravy choděj. "

Což je špatný postup, čeština problémem nebyla (i když zdánlivě problém vyřešila).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0