Autor Zpráva
jets
Ahoj, tvořím ve FP 2003 svoje první pokusy a mám jeden problém. Vytvořil jsem si nehoře lištu z interaktivních tlačítek a když si stránky pak otevřu v prohlížeči tak jsou ty tlačítka asi o 2mm výš něž v tom návrhu. Poradí mi někdo co s tím?
Díky

Pavel
none
stím nic neuděláš...Jinej prohlížeč jinej mrav.
Reeve
Profil *
WYSIWYG pohled (záložka "Návrh") je jen hrubý a pouze orientační, s tím se opravdu nedá nic dělat. Správný vzhled zjistíte až v záložce "Náhled", která vám stránku zobrazí podle vaší verze IE. Chcete-li mít jistotu, kontrolujte pro jistotu stránku i v jiných prohlížečích (kromě IE ještě minimálně v Opeře a Firefoxu)
welis
Profil *
Zkus se naučit něco snažšího než je FP třeba začni HTML a CSS :-) stím dáš do kupy hezčí věci než s FP :-)
jets
Zkus se naučit něco snažšího než je FP třeba začni HTML a CSS :-) stím dáš do kupy hezčí věci než s FP :-)

na to bohužel nemám čas, potřebuju udělat něco rychlého a jednoduchého...
jets
takto to vypadá - i v náhledu je to ok. Až v prohlížeči je to k.o.

jets

Reeve
Profil *
Náhled je Internet Explorer, prohlížeč je Firefox - problém tedy bude v různé interpretaci některých hodnot (okrajů ap.) různými prohlížeči.
"Čistým" řešením by bylo deklarovat vlastnosti speciálně pro různé prohlížeče (já neporadím, od toho jsou tady jiní).
"Špinavým" řešešním by například bylo nahradit bleděmodrý obdélník (buňka tabulky?) obrázkem, kde by dole místo bleděmodré byl bílý proužek (jako "gif" by to nemuselo být zas tak datově objemné - a nadpis stránky tam stejně musíte dát jako obrázek). Tohle platí v případě, že v hlavní části zůstane i nadále bílé pozadí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0