Autor Zpráva
PFCOOLER
Profil *
no hladam taky wysiwyg editor..ktory dokaze vela veci..ma vela funkcii..a zaroven aby sa dal celkovy zdroj stranky upravovat uz v programe...pls :-)
Gekon
Profil
PFCOOLER
Frontpage, Kompozer, Dreamweaver.
Michča
Profil *
Přidám se se svým dotazem - který editor byste doporučili začátečníkovi? Začínám s tvorbou webu, pomalu pronikám do tajů html a potřebovala bych nějaký program, který by mi přitom pomohl. Mám "omezené" možnosti :-)), takže na výběr NVU, FRONTPAGE a HOMESITE. Moc děkuju za radu!
vertigo4
Profil
Michča
asi NVU... lepší je ale PSPad...
Mastodont
Profil
Dreamweaver
Besir
Profil
Michča

napiš mi na

besir (at) seznam (dot) cz

Jinak souhlasím s Mastodont-em Dreamweaver is best ( jen je trochu dražší )
loko
Profil *
já doporučuji dreaweaver - dle mého názoru je perfektní, ale nic to nemění na tom že jestli se člověk chce naučit psát pořádné stránky musí do zdrojového kódu.
Dreamweaver je sice dražší ale z officiálních stránek adobe.com se dá stáhnout i zkušební verze- no a ono se to dá pak vždycky nějak udělat;)
panther
Profil
loko
já doporučuji dreaweaver
já doporučuju neoživovat 2 měsíce staré vlákno

Dreamweaver je sice dražší ale z officiálních stránek adobe.com se dá stáhnout i zkušební verze- no a ono se to dá pak vždycky nějak udělat;)
jak se to pak dá vždycky udělat? Upgradeovat si tuto zkušební verzi se staženým serial number - podvodem..?
imploder
Profil
nebo to spouštět přes .bat soubor který posune čas, spustí program a až skončí vrátí ho zpátky
Gelf
Profil *
Upgradeovat si tuto zkušební verzi se staženým serial number - podvodem..?

Sice si většina z nás může představit pod zakončením sdělení větou jako je tato: "no a ono se to dá pak vždycky nějak udělat;)" jedinou věc a tou j podvod, krádež a podobně...ale takové "nějak udělání" může vypadat jako úplně legální náhrada za například jiný program a jeho zkušební verzi, popřípadě přechod na free-software. To už je ale na každém z nás.


nebo to spouštět přes .bat soubor který posune čas, spustí program a až skončí vrátí ho zpátky ... to je přeci stejný podvod, jako když si seženete univerzální licenční číslo ... ;)
Dranel
Profil
Nejlepší je Notepad (poznámkový blok). Ať si říká kdo chce co chce, na něm se toho nejvíc naučíte (teda musíte mít kódování windows-1250). A když ovládnete základy, přejít na PSPad. Ten zase urychlí práci.
xtremelg
Profil
Nejlepsi je Dreamweaver,je trochu drahy.
srigi
Profil
Najlepsie je vobec WYSIWIG editory nepouzivat a kodovat priamo zdrojaky. wysiwigovy web-developer nie je koder ale klikac, ktoreho ked sa spytam ci pouziva floatovane divy (a pod. otazky), tak nevie vo-co-gou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0