Autor Zpráva
ocean.point
Profil *
prosiiim, uz jsem vazne zoufala naprosto:(...jsem absolutni zacatecnik, dost jsem toho diky vasim strankam pochopila lec....pri zobrazovani stranek nemuzu rozjet nic po indexu...uvodni stranka najede v pohode a kdyz pak vsechno nakopiruju pres ftp...objevi se mi akorat stranku nelze zobrazit...kontrolovala jsem spravne umisteni, pojmenovani...a ted jsem v koncich:(
diky za radu

ocean
Měsíček
Profil
pošli odkaz, ale přesto si myslím, že chyba bude v cestách.
vertigo4
Profil
ocean.point
a nezačíná adresa nefunkčních stránek file:/// ... ;)
ocean.point
Profil *
a kdeze:)...zase takovy analfabet nejsem...jen mam pocitm ze uz jsem zkontrolovala vsechno co se dalo....mno nic jdu se morit a vztekat dal:)
Měsíček
Profil
ten odkaz.
ocean.point
Profil *
http://www.ktsluzbyplus.cz/

funkcni by mel byt zatim pouze kontakt...

diikx
vertigo4
Profil
ocean.point
odkazy ti míří na obrázek .gif, ale nechápu, to má být hotová stránka? tohle jsem ještě neviděl... teda viděl: v tom nejhorším snu... ted nemyslím grafiku, té j mi až líto, ale té klikací mapy :(
ocean.point
Profil *
mnojo, holka za compem:)...potrebovala jsem to udelat rychle a bezbolestne(pro me:))
vertigo4
Profil
ocean.point
práce kvapná, málo platná :))), ne jinak si myslím, že grafika je slušná a proto bych ji nenechal napospas klikací mapy...
vertigo4
Profil
ocean.point
jestli chceš, tak bych ti to nakodil zítra...
ocean.point
Profil *
tyjo, nejsem programator...vidim jenom zmet lomitek a pismenek, na tom se uz asi nikdy nic nezmeni:)...ja jsem spis na ty obrazky no:))....btw. chapu a vim, ze je to prasarna...ale...potrebuju to dodelat...takze...jak na to?:)
ocean.point
Profil *
hodny lidi na netu nevymreli:)...slysela jsem dobre?:)....ohoho:)
vertigo4
Profil
ocean.point
tak já narozdíl od tebe :D miluju tu změt lomítek a písmenek, pro mě to bude práce na chvilku, ale jak vidím ty by ses s tím mordovala...
ocean.point
Profil *
dzisis, takovy silny vyrazy jo?:))...miluju zmet lomitek:)))....wow:)....hele to by byla naprosta pecka, pozlatila bych ti jmeno, polibila malicek na noze a nosila kytky na hrbitov az to jednou bude zapotrebi:)
vertigo4
Profil
ocean.point
hh no já bych si vybral ty kytky + zametání hlíny kolem hrobu :)), no ale udělal bych to až zítra pač tedka se mi fakt už nechce, když tak mě kontaktuj zítra na mail nebo icq a domluvíme se
iririsek
Profil
Ahoj všichni, prosím o radu...jsem zaregistrovaná na www.webzdarma.cz, ale když chci přes FTP nakopírovat vekeré soubory které jsem vytvořila ve FrontPage tak se mi nikde nezobrazí...nenabízí se mi nikde, jak kdyby neexistovali...nevíte někto čím to je?...moc děkuji za odpověď....
Mistr
Profil
iririsek
(1) Příště si založ vlastní téma. Je zde takový zvyk.
(2) Nahrála jsi na WebZdarma.cz i soubor index.htm či index.html, popřípadě index.php?
iririsek
Profil
tak to se omlouvám...to mi nějak uniklo, že si musím založit vlastní téma....

...prosím tě, mám problém že se mi index.html či index.htm nenabízí...v počítači ho najdu přes průzkumník a je v dokumentech/sady webových souborů, ale když se přihlásím přes FTP tak se mi vůbec nenabídne....nevíš čím to je, prosím....děkuji...a ještě jednou se omlouvám...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0