Autor Zpráva
VESPa.
Profil *
Mám udělanou stránku na adrese www.hjt.wz.cz
Zkoušel jsem vložit vrstvu (frontpage 2003) která fungovala na kliknutí myši tak, že se změnil původní obrázek. Problém byl však v tom, že já používám a zkouším vše v mozille, kde to bez problémů fungovalo. IE to však nedokázal. Mohl jsem klidně klikat celej den :-D a stejně nic. Poradí mě prosím někdo??? Díky moc.
MissCroft
Profil
Možná, kdybych se mohla kouknout na kód... Asi si to bloknul co?
VESPa.
Profil *
Ano, když to nefungovalo, tak jsem to tam ani nedával, když to tam dám, mrkla by jsi se na to???
VESPa.
Profil *
Jestli to půjde, kontaktuj mě bud přes tyto stránky, nebo přes icq 56630647, já tam tu vrstvu dám, bude to na adrese www.hjt.wz.cz a když klikneš na fotogalerii, tak ta vrstva bude na vojákovi vlevo nahoře. Díky, jdu to tam mrsknout :D.
VESPa.
Profil *
Už jsem to tam dál. :-D to byl forf co? :-D
VESPa.
Profil *
Dal jsem to tam, ale zatím žádná rada :-( doufám, že se dočkám 30tník VESPa. :D
www.hjt.wz.cz
VESPa.
Profil *
Koukám, koukám, nedočkám :-(
Yuhů
Profil
tak sem prosím zkopíruj kód, myslím tedy ten důležitý úsek
VESPa.
Profil *
<div style="position: absolute; width: 36px; height: 67px; z-index: 1; left: 182px; top: 112px" id="Drtik" onclick="FP_swapImg(1,0,/*id*/'img1',/*url*/'Foto/Bonus-foto/Drtik.jpg ')">
&nbsp;</div>
Yuhů
Profil
těžko říct, co přesně dělá ta funkce FP_swapImg(), ale tipnul bych si, že to testuješ z lokálního disku a máš systém XP s nainstalovaným SP2. Pokud tomu tak je, je to zablokované jenom na lokálním počítači. Ten soubor zkus na chvilku cvičně hodit na net a vyzkoušej to tam.
VESPa.
Profil *
Ne, je to na netu a nefunguje to :-( je to na stránce www.hjt.wz.cz - odkaz fotogalerie, voják vlevo nahoře (jednou kliknout) v mozille, bez problémů. Vivat MOZILLA.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0