Autor Zpráva
hampy
Profil
Ahoj všem, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neznáte program, který by nejen vytvořil fotogalerii, ale také do ní potom dokázal uploadovat nové složky s fotografiemi. Kamarád, který neumí ani html by chtěl přispívat do fotogalerie, která je členěná na složky a v těch složkách jsou fotografie. Nevím, jestli už tu nemluvím o nějakém redakčním systému... našel jsem pár programů které umí vygenerovat fotogalerii, ale u žádného nebyla ta možnost přidávat ze vzdáleného počítače další fotky.


Díky za odpovědi, mějte se!
newb
Profil *
Většina grafických programů (Photoshop, Zoner, Corel) umí vytvořit webovou fotogalerii pohým výběrem fotek s stisknutím tlačítka - vytvoř webovou galerii. Vygeneruje HTML kod, vytvoří složky a zmenšeniny. Ale je to opravdu jen taková provizorka
newb
Profil *
btw. na upload ze vzdáleného počítače potřebuješ Redakční systém (nebo aspoň jeho atrapu). Zvládne to kousek kódu v PHP a jeden formulář
hampy
Profil
newb - tak jsem měl pravdu že už tu mluvím o redakčním systému :) je mi jasné že pro php programátora je to hračka, ale já disponuju pouze základními html a css poznatky :) takže se v tomhle absolutně nevyznám... doporuč mi něco, neexistuje nějaký free redakční systém nebo něco takového? Nebo jinak - nepodělil by se někdo kdo takovou věc má a používá? Díky...
hampy
Profil
Teď jsem si vygooglil nějaké texty o redakčních systémech, zkusím se tedy v něčem povrtat... nejpřijatelnější se mi zatím zdá wordpress. Snad se tím prokoušu...
smajli
Profil
hampy
existuje Gallery2
Plaváček
Profil
hampy

Doplním Smajliho: http://gallery2.er.cz/
hampy
Profil
No to vypadá docela dobře, zkusím se na to po práci mrknout. Ten wordpress se mi zalíbil taky, mohl bych použít i možnost blogování...uvidím. Díky za rady
venda77
Profil
Nezlobte se mám dotaz mám fotogalerii přes zoner ale chtěl aby bylo možné fotky v galerii hodnotit jak na facebooku
Příklad:
mám stránkya tam fotgalerii jsme cizí návštěvník a chci ohodnotit fotku

Prosím Existuje nějaký program který vytvoří fotogalerii i s touto možností? děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0