Autor Zpráva
j1rka
Profil *
Zdravím, mám problem s TopStyle Lite 3.10 ktery používám na css když totiž píši nějaky "kod" tak mi při psani napovída takové malé okenko ale problém je že když napíši chybu tak mi ta napověda zmizne a když tu chybu smažu tak se i tak neobjeví a musím umazat cele slovo abych ho tam měl.
Ja to totiž používam proto že si nějake ty kody nepamatuji tak mi to aspoň napoví akorát nikdy na to co chci neklikam ale vždy to cele ručně dopíšu abych si ten tag zapamatoval.

nevíte jak třeba po chybě udělat aby se to okenko znovu zobrazilo třeba pomocí nějake klavesové zkratky nebo někde v nastavení.
Zdeněk Košťál
Profil
j1rka
Stačí smazat chybnout hodnotu oné vlastnosti a udělat mezeru. Okýnko se znovu objeví.
j1rka
Profil *
hm...tím je teda myšlený cely ten tag za dvojtečkou nebo před ni? No protože jsem třeba smazal jen to chybné písmeno a udělal mezeru a ono nic možná že mám starší verzi.
Zdeněk Košťál
Profil
j1rka
Za dvojtečkou, dvojtečku ponechat a poté udělat mezeru. Mně to funguje (TopStyle 3.12).
j1rka
Profil *
no jo jenže třeba když udělam chybu v pulce slova tak ho musím smazat cele ja myslel že by to šlo nějak lepe abych nemusel to slovo cele smazat no nic. Díky.
Skratch
Profil
to je takový problém? napsat to slovo celé? vždyť je krátké a aspoň si ho zapamatuješ

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0