Autor Zpráva
George
Hypertextové odkazy ve FrontPage 2002 - nejsou aktivní mezi stránkami webu - jsou aktivní při odkazu na stejnou stránku. Nefungují ani při tvorbě nového webu a nejsou fukkční ve stávajícím webu vytvořeném v FrontPage 2002 na jiném PC. Na PC je nyní XP home ( ne vlastní vinou s SP 2 ) a FrontPage 2002 je doinstalován. K poruše odkazů došlo až po týdnu funkčnosti. Je nutná přeinstalace, nebo jde o nějaké mi neznámé nastavení či omezení ? Začátečník děkuje za pomoc.
Poznámka - ve vývojovém prostředí FP 2002 jsou odkazy funkční - při kliknutí a stisknutí Ctrl se daná stránka otevře - v náhledu ale nejsou aktivní a při prohlížení v Exploreru zase fungují.
VitaZ
Nějak asi nechápu co přesně máš na mysli.
Odkazy Ti normálně fungují a jen v režimu "FP náhled" nejsou funkční? Nebo přesně myslíš? Pokud Ti to nejede jen v tom náhledu, tak Ti neporadím, já režim náhled vůbec nepoužívám.
Jiné problémy FP nedělá? Proběhla korektní instalace?
Máš někde tu stránku s odkazy přístupnou?
Anonymní
Profil *
Díky za reakci na můj "Problém"
Máš pravdu, že odkazy prostě nejdou pouze v náhledu (i když šly) a vlastně to ani tak nevadí - snad jen když chce člověk provést kontrolu přímo ve FP tak to moc nejde a je třeba použít prohlídku třeba v Exploreru. Prostě mě akorát vadí, že to šlo a najednou to nejde. Ale asi opravdu nebudu provádět nápravu a náhled nebudu používat. Takže díky.
Yuhů
co to znamená, že odkazy nejsou aktivní?

Je nad nimi ručička?

Jde na ně kliknout?

Co se stane, když se klikne? Stránku nelze zobrazit, nebo se nestane nic?

Jsou odkazy něčím typické? Target, onclick, cokoliv...

Jsou na začátku stránky nějaké podivné poznámky? Je tam doctype?

Poslední dobou se tenhle dotaz množí. Mám pocit, že přímo souvisí se service packem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.