Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Snažím se do svých stránek umístit počitadlo přístupů.Skopiroval jsem si skript a při vložení nefungoval a stránku mě uplně přepsal.Pokud jsem ho napsal ručně začal fungovat.Jenže tam kde já nechtěl.Ve FP prostě nebyl vidět.Pokud napíši grafickou část situace se opakuje.Pokud se podívám na HTML už tu grafickou část nemohu najít. Je to přepsané a nefunkční. Přikládám celé počitadlo.Poradíte jak to mám napsat aby vše fungovalo?
děkuji Milan sm.milan@seznam.cz


<font face="Arial" size="4" style="background-color:#FFFF00">
<script>......</script> - vaše počítadlo
</font>
<SCRIPT TYPE="text/javascript" LANGUAGE="JavaScript" SRC="http://muj.hyperlink.cz/scripts/counter.asp?id=1677"></SCRIPT>
Webspy
Profil
Počítadlo ve FrontPage nedoporočuji. A to mluvím i za ostatní. Raději využijte některou ze služeb např. http://www.blueboard.cz nebo http://counter.cnw.cz atd. (kdyžtak někdo napište další, co znáte)
Yuhů
Profil
vždyť ten kód ale není počítadlo z FrontPage!!!!

Původní tazatel zřejmě otevřel stránku ve FrontPage a pokusil se do ní vložit kód počitadla z hyperlink.cz. A nějak se to rozbilo.

Externí kódy doporučuji ve FrontPage vkládat buďto v zobrazení HTML kódu, nebo příkazem Upravit > Vložit jinak > Nepřevádět (poslední volba).

Jinak ovšem souhlasím s Webspy: počítadlo z FrontPage opravdu nedoporučuji. Nikomu totiž nikdy nefungovalo.
Anonymní
Profil *
Ano je to počitadlo z hyperlinku.cz mám své stránky u nich.Počitadlo z FP nefungovalo vůbec.Script jsem použil poprvé a mám toho plné zuby.Přepisoval jsem uvedený script snad na všechny způsoby možných kombinací.Jde mi o to jakým způsobem mám uvedený script vložit. děkuji Milan
lukysy
Profil
Yuhů Aby fungovalo, bylo by potřeba na serveru FronPage Extension a na tohle žádné freehostingu není. (Taky proč by bylo)

Anonymní Asi jsi to vložil přímo do HTML a FP ti to rozsekal na entity apod.
Yuhů
Profil
Lukysy, počítadlo frontPage nefunguje ani když tam jsou extensions. Nebo fakt nevím jak.

Původní tazatel:
Jakýkoliv kód externího počitadla stačí vložit do stránky v HTML kódu. Nejlépe bude, když na to VŮBEC nepoužijete FrontPage, ale třeba Notepad. Stačí ho vložit na správné místo. Správné místo je tam, kde to chcete.

Mkrnul jsem se na to http://muj.hyperlink.cz/scripts/counter.asp?id=1677
a nefunguje to. Hlásí to neplatné ID uživatele. Mají to rozbité.

Doporučuji zaregistrovat se na www.blueboard.cz a kód počitadla si vygenerovat tam (a vložit do své stránky).
Anonymní
Profil *
FrontPage Extension na požádání poskytuje právě hyperlink.cz.samotné počitadlo funguje.Zobrazuje se tam kde já nechci.Nevím jestli to mohu napsat ,ale stránky i když jsou komerční, dělám čistě ze zábavy a jsou WWW.vcelarstvi.info Snad pokud se podíváte na zdrojový kód tak mě někdo poradí jak to počitadlo posunout.K tomu slouží právě níže uvedený kod který dělá celou paseku.
děkuji Milan

<font face="Arial" size="4" style="background-color:#FFFF00">
<script>......</script> - vaše počítadlo
</font>
Fred
Profil
To Anonymní: Zobrazuje se tam kde já nechci , protože nepatří do head, stačí se podívat na adresu src kam ten javascript odkazuje a uvidíš tam jeho kód, což je document.write("88"); . Z toho plyne, že to celé patří do body. S umístěním poradím jen to, že bych si na Tvém místě někde v kódu otestoval vypsání čísla, jak to bude vypadat a když budeš spokojen vymaž číslo a vlož tam ten script. Lze to udělat pomocí css , vložit to do pozicovaného divu, nebo odstavce, ale vzhledem ke kódu stránky ve frontpagi bude asi stačit to prostě jen dát jinam.
Anonymní
Profil *
Frede moc děkuji. Počitadlo funguje jak jsem si představoval. Milan
jnek
Profil *
me interní pocitadlo ve front page2003 funguje bez problemu - hosting www.pes.cz pro FRONTPAGE.
Yuhů
Profil
to by znamenalo, že pes podporuje frontpage extensions. To je asi první hosting, o kterém slyším, že to tam funguje.
marcela
Profil *
já mám takovou zkušenost, že někdy stačí ten kód prostě ručně přepsat do HTML a pak se nezmění a funguje zrovna včera jsem si tam takhle jeden přepsala ale ne kopírovat
Metrik
Profil *
Doporučuji počítadlo na www.toplist.cz , dělal jsem stránky ve frontpage 2003 ( www.vltavin-gate.cz ) , a v office publisher ( www.fineko.wz.cz ) , v obou případech funguje dobře
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0