Autor Zpráva
studNa
Profil *
zdravim..když jsem pustil vertrigo, jako obvykle předtím, tak mi najednou vyskočila chyba. Reinstall nepomohl, poradí mi někdo?
Měsíček
Profil
Vykašli se na vertrigo a nainstaluj si WAMP Server.
studNa
Profil *
tohle to hází: chyba
studNa
Profil *
uvidím, ale podle mě nepude ani ten :D
studNa
Profil *
Ten apache je nějaký pokazený xD
[Sun May 18 17:52:25 2008] [crit] (OS 10022)Byl zadán neplatný argument.  : Child 2324: setup_inherited_listeners(), WSASocket failed to open the inherited socket.

[Sun May 18 17:52:25 2008] [crit] Parent: child process exited with status 3 -- Aborting.

tohle to zase píše .. neví někdo jak to opravit?
Měsíček
Profil
Neměl jsi náhodou ještě nějáký program (jakožto server) .. třeba IIS?
studNa
Profil *
No právě že ne
studNa
Profil *
Neměl .. Já měl jen vertrigo a to už je odinstalovaný.
Měsíček
Profil
Tak se podívej jestli po něm něco nezbylo .. pak se také podívej na služby jestli nějáká nejede - restartuj počítač, spusť WAMP.
studNa
Profil *
furt to samý
nudlová
Profil *
Mám ten samý problém :| a bohuže nevím, jak ho vyřešit. Už jsem chtěl sáhnout k reinstalu oken, ale to mi přijde jako dost těžkopádný řešení.
Davex
Profil
nudlová
V nastavení protokolu TCP/IP zkus vypnout "Povolit hledání v souboru LMHOSTS", které se nalézá ve vlastnostech síťového připojení (Start / Ovládací panely / Síťová připojení). Je to schované v Protokol sítě Internet (TCP/IP) - Vlastnosti - Upřesnit - záložka WINS. Pokud to po restartu PC nepomůže, tak by to také mohl způsobovat instalovaný antispyware, antivir nebo firewall.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0