Autor Zpráva
FantomX1
Profil
Ako mozem nacitat do Frontpage implicitne neregistrovany subor vo Frontpage ako napriklad subor s priponou .php? Pretoze ked ho otvorim pomocou Frontpage, tak mi ho nezobrazi Frontpage, i ked program Frontpage sa otvori, ale naskoci mi okno Notepadu a v nom zbadam subor .php, kedysi som subor .php otvaral defaultne pomocou Notepadu, ale to som uz zrusil, teraz som nastavil otvaranie suborov .php pomocou Frontpage, ale ako som uz spomenul Frontpage ho neotvori, mohli by ste mi s tym niekto pomoct?

Dakujem.
Yuhů
Profil
já se otevírání php souborů v PHP vyhýbám jak čert kříži, je s tím spousta trablů.

Myslím, že verze 2002 to nezvládala vůbec, ve verzi 2003 se to snad aspoň otevře. Ale konkrétní zkušenosti s tím nemám, jak říkám -- raději bych to nezkoušel.
geneticy
Profil *
Ve FrontPage je ptákovina otevírat zdrojáky skriptů. FrontPage lze použít jako prostředí, ve kterém můžete asociovat přípony a případný serverový skript nebo lokální lze otevřít pak v něm, ale neztratíte se v projektu jako takovém. Když jsem používal FP (teď ale jedu ve VSSNETu), tak jsem měl na lokální skripty (*.js,*.vbs) předdefinovaný PSPad a na vb server kod VisualInterDev. A kolega měl stejně asociovány skripty pro *.php (s čím, to už nevím). Stačí se trošku prohrabat v nastaveních a pak pochopíte, že FP je výborný správce <strong>webového projektu</strong> a editor textů plus správce šablon. Pro editory skriptů lze v něm asociovat vhodný nebo Vám vyhovující program, jen chtít - a získáte výborné aplikační rozhraní pro správu vebového projektu. Jeho universální, nepříliš vhodné editory programového kodu, pak použijte výjimečně - protože přímo v FP máte možnost výchozí nahradit vlastními. Paradoxně to ani většina profíků neví a pak žbrblají.:))) Přitom v FP mají vynikající <strong>integrační</strong> rozhraní, které jejich oblíbené editory umožní také používat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0