Autor Zpráva
Hitman
Profil
Hledam nejaký program pro tvorbu designu, pro komerční využití.Našel jsem Abdobe Photoshop, jenže za 18000Kč.Mohly by jste mi doporučit nějaký zdarma, nebo levnější(do 2000Kč).Díky za všechny odpovědi.
vertigo4
Profil
Jednoznačně Gimp.
Lexter
Profil
PaintShop je za dva litříky, tvořit a průběžně měnit design v gimpu je o zdravé nervy. Tedy mě osobně je to fuk, jsem zvyklý, ale zvyknout si na to je o nervy. Nepodpora stylů a podobných věcí jen zdržuje. PaintShop tyhle fičůrky má i když je to spíš program pro fotografie. Dají se ve něm ale kouzlit pěkné designy a autor nekrvácí.

Pak třeba ještě Photoshop Elements, ale nevím kolik stojí. A ještě tu máme Pixel za tuším asi 32 dolarů. Je to v betičce, ale vyhlíží velmi sexy.

Edit: Ono jich bude určitě víc, ale tohle jsou ty cenově a funkčně zajímavé. Nesleduji scénu grafických aplikací tak pečlivě.
Dranel
Profil
Hitman
A co takhle skusis PS ve student verzi? Tuším za 3000 Kč. Tedy pokud jsi student :)
srigi
Profil
Paint.NET
Bubák
Profil
Dranel
A co takhle skusis PS ve student verzi?
Pro komerční účely?
www.datapro.cz/adobe/adobeprostudenty/
Tyto licence pochopitelně nelze využívat ke komerčním účelům...
Hitman
Profil
Dranel
No chtěl bych to pro svůj web, takže nekomerční mi asi moc nepomůže.Ale díky za rady, určitě neco vyzkouším.Pixel vypadá dobře a je za 500Kč
Culinan
Profil *
Ja doporučujem Xaru: http://www.xara.com/us/products/xtreme/ Pozri si videá.
Je neuveriteľne intuitívna, na webovú grafiku sa hodí perfektne. Pracuje s vektorovou aj bit mapovou grafikou. Ale ak by si však potreboval výstup do profesionálnej tlače, tak radšej niečo iné, ale taký v tej cene čo hovoríš neviem..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0