Autor Zpráva
Lucka111
Profil
Ahoj, dotaz: udělala jsem si stránky ve FrontPage2002 a s velkým nadšením použila jeden z motivů. V náhledu to vypadalo mooc pěkně, ale když jsem to pak nahrála, na netu se mi ten motiv vůbec nezobrazil!! Neví tu někdo, čím by to mohlo být?
Díky!!!
Gekon
Profil
Není možné, že se ten motiv na server nenahrál? Podívej se do zdrojového kódu, kde je ten motiv umístěn, a pak zkontroluj, jestli to odpovídá umístění na serveru.

Možná by mohla pomoci i stránka nefungují obrázky.
Lucka111
Profil
Ve zdrojovém kodu to je, ale nezobrazilo se to. On FrontPage ukládá ty motivy do zvláštní složky, která ale nikde neni vidět (v seznamu složek,souborů nebo jak se tomu správně říká). Jenže jak ji mám, pak nahrát na web, když se nezobrazuje a ze seznamu ji prostě nemám jak vybrat?
Mroky
Profil *
aj ja mam ten isty problem ako lucka. Ibaze pouzivam front page 2003 cz. Ked dam stranku na web tak mi motiv (pozadie) neprenesie cez ftp. V podstate sa ten motiv ani neda najst kde ho uklada :(. A taktiez mi robi problem ked si spravim wordart a dam ho tam nezobrazi mi ho, teda nenacita obrazok :/ dufam ze tato tema nie je uz neaktivna a ze mi pomozete vdaka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0