Autor Zpráva
Handulka
Profil *
Dobrý den.

Instalace XAMPPu mi proběhla OK a vše, jak se na první pohled zdá, také funguje OK. Když však chci nainstalovat pod Xampp WordPress tak začnou problémy.

Instalační stránka mi zobrazí následující nesmysly - od určitého místa vypíše natvrdo kód:

>
WordPress
‘.__(’Already Installed’).’

‘.__(’You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.’).’
‘);} switch($step) { case 0: case 1: // in case people are directly linking to this display_header(); ?>

ReadMe documentation at your leisure. Otherwise, just fill in the information below and you\’ll be on your way to using the most extendable and powerful personal publishing platform in the world.’), ‘../readme.html’); ?>

error) ) wp_die($wpdb->error->get_error_message()); display_header(); // Fill in the data we gathered $weblog_title = stripslashes($_POST[’weblog_title’]); $admin_email = stripslashes($_POST[’admin_email’]); $public = (int) $_POST[’blog_public’]; // check e-mail address if (empty($admin_email)) { // TODO: poka-yoke die(’

‘.__(”ERROR: you must provide an e-mail address.”).’
‘); } else if (!is_email($admin_email)) { // TODO: poka-yoke die(’

‘.__(’ERROR: that isn’t a valid e-mail address. E-mail addresses look like: username@example.com’).’
‘); } $wpdb->show_errors(); $result = wp_install($weblog_title, ‘admin’, $admin_email, $public); extract($result, EXTR_SKIP); ?>

admin

‘.__(’Note that password carefully! It is a random password that was generated just for you.’).'’; ?>


Jako kdyby nefungovalo php. Mám Visty Home Premium. Prosím, poradíte mi někdo, co s tím?

Za případnou odpověď Vám moc děkuji.
Matej Gazda
Profil
Na zaciatku, skus reinstalovat, WordPress, ale najprv vymaz stare tabulky v MYSQL pomocou php my admin, inac v Xampp control panel ked ti pise PHP Running tak to asi funguje...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0