Autor Zpráva
Mickey.nj
Profil *
V soft. Xara Menu Marker jsem si vytvořil vertikální rozbalovací menu a uložil do nově vytvořené složky v mých dokumentech.Po zkopírování do Front Page 2002 to v náhledu funguje,ale v normální (pracovní)stránce, kde bych těm tlačítkům chtěl nadefinovat odkazy, se zobrazí pouze jeho barevné pozadí, po menu ani památky.Prosím poraďte kde je chyba, obzvlášť když zde ve fóru čtu, že "Xara" je bezproblémová s FP.....dík
Měsíček
Pošli prosím odkaz, tak se můžeme podívat co chybí .. jestli JS, nebo CSS stylopis, atd ..
Mickey.nj
Profil *
Mé stránky zatím nejsou publikovány na netu, snažím se to dát do "kupy" a zároveň se učím.Myslím si, že jsem se toho naučil dost (ale to si jen myslím, pořád je se co učit).Tak zatím tedy odkaz na něj nemám, nebo jsem to pochopil špatně ten odkaz?
hladis
a tak co ti tam chybí?
Mickey.nj
Profil *
To je právě to, že nevím kde to hledat co mi tam chybí a vlastně co mi a, kde chybí.....
Mickey.nj
Profil *
Přesněji řečeno, nevím v čem je problém, když menu ve FP v náhledu fungují a ve stránce, kde to můžu měnit, definovat odkazy apod. zůstává pouze pozadí (bez menu).
hladis
hm tak to nevím
Mickey.nj
Profil *
Okopíroval jsem z FP HTML stránku, kterou tedy v náhledu vidím OK a v "pracovní stránce" jen červené pozadí.Položky xaramenu.js a camden.js, které mají odkaz z mé složky zde nejsou a proto to nepůjde.Ale základ je zde a jestli můžete se na to mrknout jestli chyba není zde?

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Language" content="cs">

<title>MenuMaker produced NavBar</title>
</head>
<body bgcolor="#cc0033" text="WHITE">
<script src="xaramenu.js"></script><script menumaker src="camden.js"></script>
</body></html>
hladis
zkus to dat do diskuze o javascriptu...
jakubroz
Řešení: Nepoužívej FP a Xaru
viky
Profil *
Při instalaci Xara nabízí integraci do FP. Pak už stačí ve FP: vložit->Xara_MenuMaker ....
Mickey.nj
Profil *
To viky : při instalačce Xary tu integraci do FP udělal a dál to zkusím jak pravíš.Zatím dík.
Máte někdo zkušenost, aby rozbalené menu překrylo sousední rámec, nyní to mám potopené v jednom rámci....
To jakubbroz: Co tedy by jsi doporučil za wysiwyg a prg.tvorbu rozb. menu ?Nyní to co potřebuji již musímu dělat, resp. dodělat ve FT, neboť moc času na nové seznamování a vytváření nemám. Stránky tyto dodělám a tyto budou zavádějící a průběhem se naučím bez rámců, případně s jiným wysiwyg editorem......

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0