Autor Zpráva
FantomX1
Profil
Ktory z programov Corel Draw 12, Adobe Photoshop 7 a Paint Shop Pro 8 je najlepsi na tvorbu webovej grafiky? Ide mi o to aby mal vsetky pozadovane moznosti ktore su potrebne pre webovu grafiku a bol zaroven aj jednoduchy a intuitivny.

Dakujem za vase navrhy.
halogan
Profil
První porovnání:
PSP: 3k
Corel: 5k (AFAIK)
APS: 16-25k

To snad stačí.
Havel-st
Profil *
Používám Corel od verze 3, takže u mne je to jasné - už to v něm umím. Když to vezmu s nadhledem, souhlasil bych s haloganem, ale víc lidí asi bude horovat pro Photoshop.
Ivorius
Profil
Možná bude nejlepší si je vyzkoušet a pak se sám rozhodnout. Tvorba webové grafiky je hodně intuitivní a tak záleží, který program bude vyhovovat tobě osobně.
Meldo
Profil
Ja pouzivam Photoshop od verzie 4. Corel som skusal a vobec nesadol.
Leo
Profil
Ja pouzivam oboje, neco se mi dela lip v tom, neco v tom, ale co se tyka presnosti a korektnosti v detailech tak Photoshop vede nad Photopaintem (Corel), i kdyz v poslednich verzich se hodne zlepsili. Napriklad PSD soubor se mi otevira mnohem rychleji v Corelu nez v Photoshopu :-) Leo
Matej
Profil *
Ani jeden - skús Macromedia Fireworks - obsahuje vektor/bitmap grafiku, optimalizáciu veľkosti exportu, dokaze slicovat (rozbit 1 psd do jpg/gif aj automaticky). Predtym, ako som sa zacal venovat webdesignu, som rozmyslal, ze budem pouzivat iba open-source riesenia (Mandrake, MySql, Apache, Gimp atd..) - ale kvoli Flashu, Fireworksu a Dreamweaveru som sa rozhodol pre Microsoft - dal som za to dokopy x XP dost penazi, ale dnes nelutujem. Som maximal. spokojny... Neskor si chcem kupit aj Freehand
kedud
Profil *
hoj vseci muzu v nejakym s tehlech programu delat grafity?
Tomáš Domanik
Profil
osobne pouzivam PhotoShop/ImageReady ale tiez dobry je Fireworks

grafity ?
ako to myslis ?

funkciu sprej to ma ;o)))
Anonymní
Profil *
osobne pouzivam PhotoShop/ImageReady ale tiez dobry je Fireworks

grafity ?
ako to myslis ?

funkciu sprej to ma ;o)))

Tomáš Domanik


Zasláno: 10.2.2006 02:25:12Citovat


osobne pouzivam PhotoShop/ImageReady ale tiez dobry je Fireworks

grafity ?
ako to myslis ?

funkciu sprej to ma ;o)))
Marcus Antonius
Profil *
FantomX1:
Paint Shop Pro je jednoduchšie, ale keď sa naučíš pracovaď s Photoshopom tak zistíš že je to najlepší program na tvorbu rasterovej grafiky. Samozrejme aby si zvládol a pochopil všetky featury potrebuješ aspoň 1-2 roky praxe.

Leo:
Ja pouzivam oboje, neco se mi dela lip v tom, neco v tom, ale co se tyka presnosti a korektnosti v detailech tak Photoshop vede nad Photopaintem (Corel), i kdyz v poslednich verzich se hodne zlepsili. Napriklad PSD soubor se mi otevira mnohem rychleji v Corelu nez v Photoshopu :-) Leo

Veď Corel ani poriadne PSD formát nepodporuje. Skús do Corelu naimportovať štýlované vrstvy, cesty, filtrovacie vrstvy, smart objecty atd.
lusita
Profil *
ahojte prosim napiste mi ako zmeni vo photoshope aby sme nemali cervene oci
Nogod
Profil *
Já už několik let používám jak Corel tak i Photoshop (nyní pracuji s CX3 a PS CS2). Samozřejmně každý program používám na něco jiného. Na tvorbu web. grafiky používám PS, pokud se ho člověk naučí používat a tu tam se podívá na nějaký ten tutorial, tak není nic, co by nedokázal.
Červené oči se mažou pomocí Ikonky Červené oči, ale teď už nevím, od jaké verze je k dispozici. Ale i nějaká software, dodávaný s foťákem, má tuto funkci. Např Sony.
Nogod
Profil *
Taky se dají klasicky obarvit pomocí kapátka a štětce, s nižší kryvostí..
grafik
Profil
Potreboval bych poradit u Corel Photopaint 12.
Kdyz vyberu nastroj stetec, tak mi nemaluje, resp. prestal asi po tydnu pouzivani. Je jedno jestli mam vybrane pero, stetec, airbrush.
Vse ostatni funguje normalne.

Nemate nekdo zkusenost s podobnym problemem. Reinstalace nepomohla.
grafik
Profil
Potreboval bych poradit u Corel Photopaint 12.
Kdyz vyberu nastroj stetec, tak mi nemaluje, resp. prestal asi po tydnu pouzivani. Je jedno jestli mam vybrane pero, stetec, airbrush.
Vse ostatni funguje normalne.

Nemate nekdo zkusenost s podobnym problemem. Reinstalace nepomohla.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0