Autor Zpráva
Nosy_Parker
Profil *
Ahoj, hledam alternativu k temto programum, jelikoz ani jeden neni idelani.
Dreamweaver - je prylis drahy
Aptana - neumi klavesove zkraky ke snippet
Expresion web - neumi FTP

moje pozadavky: Ftp pripadne sftp, snippet + klav. zkratky, dopisovani css a html, vic mne nenapada
ja
Profil *
quanta+
joe
Profil
NetBeans :-)
loko
Profil *
dreamweaver se da stahnout na 30denni vyzkouseni zadarmo..k tomu se to nekdy "pokazi" kdyz tam omylem prepises jeden soubor- a pak to funguje to i dyl- téměř bych řekl že pořád:)
panther
Profil
Nosy_Parker
a nechtěl by ses naučit psát normální kód? Tzn. bez různých WYSIWYGů, které vyplivují takové „HTML“, které nemá s tím „normálním“ vůbec nic společného.
micro
Profil *
panther: tak za prve Aptana neni WYSIWYG(Aptana je vylepsene Eclipse zamerane na vyvoj webu) a za druhe kto povedal ze Dreamweaver sa neda pouzit aj ako normalny HTML editor?, je to jeden z najlepsich html/CSS IDE... Ma svoje muchy napr. slabe intellisense - u PHP ho podporuje iba u vstavanych funkcii a preto si myslim ze je lepsia uz spominana Aptana... Ja stojim pred podobnou dilemou ako Nosy_Parker a hladam najlepsie PHP/HTML/CSS IDE bo zvyknem programovat zvacsa v C# a som zvyknuty na luxusne Visual Studio, takze hladam podobnu alternativu hlavne co sa tyka funkcii a vybavy, pre PHP. inak to NetBeans sa mi tiez pozdava ma to u PHP intellisense a refactoring?
Mastodont
Profil
micro
Jasně že má. Dobrá srovnávací tabulka je tady:
http://spreadsheets.google.com/ccc?key=pV8XyUSUOM7ET07rn4n7NYA

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0