« 1 2
Autor Zpráva
Charlie
Profil
: ale vydělat víc může. Jen má pak vyšší daň. NEBO SE MÝLÍM??

Ano, mýlíš se. Jediný způsob je takový, že se dá rozdělit po pěti tisících mezi tvými rodiči. To je maximum.

Neomezeně si můžeš vydělávat akorát uměleckou činností, do níž webdesign nepatří.
kykop
Profil
15 letej klučina to má lepčí než 13 letej klučina když 15 leteej klukčina půjde na brigádu tak si těch 25 000 někdy vydělá ale takovej 13 letej ne. :-)
kykop
Profil
Dovolil bych opravit několik "omylů"

1) software nelze krást. Krást (odcizit) se může jen něco hmatatelného (hmotný předmět útoku). Proto je i v trestním zákoně paragraf, kde se mluví o neoprávněném užití!!!!

2) cena programu se nikdy neodvíjí od množtví warezu! Cena programu se odvíjí od ceny práce a nejvíc od toho, pro jakou cílovou skupinu je určena a jeká přidaná hodnota se pomocí programu tvoří. Takže programy, které jsou (plácnu) určené na zefetivnění řízení managementu podniku, budou stát státisíce a to bez ohledu na výrobní cenu, nebo míru warezu (sic!)

Já bych si dovolil opravit tebe!
Cody
Profil
Já používám pro jednoduchost Xara X, Dříve Corel Xara.
uplne jinej martin
Profil
na tvorbu loga je nejlepší dobrej nápad :-)
jinak já osobně používám Sodipodi(vektor), Gimp a spol.
Charlie
Profil
kykop, ted se mylis zase ty, i ve 13 si muzes vydelavat 10000 mesicne pomoci smluv, ktere jsou napsane na tve rodice. Ja vim, 10000 je malo, nekoupis si za to ani poradnej monitor, ale neukamenuj me, ja nejsem zadnej zakonodarce. Mas proste smulu, ale ja jsem taky musel cekat...
Coolplayer
Profil *
Je mi 15, na zakázku weby nedělám. Používat nelegální software? prosím, ale používat nelegální software pro komerční práci? FUUUUUUUJ!
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0