Autor Zpráva
ifulka
Profil *
Ahoj, chtěla bych si vytvořit www stránky mám program Nacromedia Flash Mx.
Vzhledem k tomu, že mám zájem o stánky dynamické a ne vytvořené album.
Můžete mi někdo poradit jestli jsem zvolila dobře?
Zkouším se prokousávat programem a jde mi to jaksi pomalu.:))
Tak nevím jestli jsem zvolila dobře.
děkuji za radu If.
Ice
Profil
ifulka
Spíše Macromedia dreamweaver, to je na tvorbu. Flash je sice taky na weby, ale spíše na animace.
Bubák
Profil
Web vs. Flash
silverback
Profil
Tak za prvé - cokoli se naučíš, má pro tebe význam. Za druhé - musíš si stanovit, k čemu je web určen - jestli se jedná o informační firmení stránky, osobní stránky, fórum atd. Flash se skutečně v dnešní době používá spíše k propagačním účelům, jako jsou webovky konkrétního filmu, osobnosti - nebo osobní stránky. Jde o to, že flash je sice pěkný na pohled, ale je dost služité ho optimalizovat a aktualizovat. Sám jsem jednoho času tvořil firmení stránky čistě ve flashy na přání nadřízeného. I když ten web existuje a je funkční, nakonec jsme se vrátili ke klasickému XHTML, právě kvůli optimalizaci a hlavně kvůli vyhledavačům. Flash je totiž pro drtivou většinu vyhledaváčů neviditelný! Takže pokud chceš, aby tvé stránky byly k nalezení na seznamu, rozhodně se do flashe nepouštěj. Jde tedy o objem a funkci stránek - jednoduchá prezentace bude určitě ve flashy působit dobře, ale komplexní web - do toho bych se nepouštěl ;).
el mariachi
Profil
nespomínajúc ešte fakt, že macromedia flash je platený program, a robiť stránky napr v pspade je zadarmo ;)
Railbot
Profil
Macromedia to už dávno není a v PSPadu těžko uděláš FLASH.
el mariachi
Profil
úprimne mi je totálne jedno pod koho to patrí ;)
kto píše o tom, že by mala robiť v pspade flash ?? prečítal si si čo chce ? "chtěla bych si vytvořit www stránky" ... tipujem, že nie ;)
DoubleThink
Profil *
Pokud jde o Flash, volil bych aktuálnější verzi než je MX (6), která je o sedm let a dvě jazykové generace pozadu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0