Autor Zpráva
irena
Profil *
Zdravím a prosím o pomoc. Mám udělaný web ve FrontPagi, jsou to jednoduché psí stránky. Dosud je mám umístěné na webzdarma. Vkládané povinné reklamy mi však přestaly vyhovovat, a proto jsem si zaregistrovala vlastní doménu včetně hostingu. Vlastně 2 domény, jednu s názvem chovatelské stanice a druhou s názvem plemene. Obě jsou s příponou .cz. Cílově bych si přála, aby pod oběma doménami naběhl identický web, jehož vstupní (hlavní) stránkou je soubor "index.htm".
Domény a hosting mám u station.cz. Vůbec nedokážu web dostat na net do prostoru, který mám zaplacený. Administrace hostingu po mně chce vytvořit FTP účet, pro 1. účet je tam nápověda, to jsem přesně udělala. Po příkazu PUBLIKOVAT z programu FrontPage se několik minut soubory nahrávaly, naskočila hláška DONE, ale po zadání adresy se v prohlížeči zobrazilo, že požadovaná stránka neexistuje (404). Nerozumím tomu, co mám vlastně udělat, jaký název FTP zvolit atd. Jestli se někdo v administraci hostingu na station.cz vyznáte, prosím, poraďte mi. Jsem v tomto smyslu naprostý začátečník. Ale na webzdarma své stránky publikuji již několik let a bez problému.
Na technickou podporu station.cz jsem se obrátila, ale komunikace připomíná rozhovor nevidomého s neslyšícím. Doporučili mi Total Commander, ale ten nemám a neumím s ním pracovat.
Děkuji předem.
Mistr
Profil
irena
Pro publikování na internetu přes FTP je vhodnější používat jiný program, než FrontPage. Zkus se poohlédnout na Slunečnici nebo na Stahuj.
irena
Profil *
Vyřešeno!
Problém popisovaný 24.1. vůbec nesouvisel s typem FTP klienta, ale s rozdělením hostingového prostoru na webový a newebový a s vytvořením stromového adresáře we webovém prostoru.
Nápověda v administraci poskytovatele není formulována jasně a jednoznačně, jeho technická podpora mě - mírně řečeno - nenadchla.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0