Autor Zpráva
Ayrton1
Profil
Ahoj, s oblibou používám PSPad, bohužel jsem však měl na PC havárii a musel jsem přeinstalovat celý OS. Nyní mám problém, po instalaci PSPadu mám na výběr asi jen z 10ti fontů a to jen takové systémové, přitom předtím jich bylo spousta, myslím že i včetně Arialu, který jsem používal.

V Office mám asi 100 fontů a to normálních, žádné speciální, a v PSPadu je jen 10. Jedinou velkou změnou je to, že kvůli bootování je na C Dos a po instalaci WIndows, když nastartuju PC a ve Windows dám Tento počítač, tak na C je stále DOS, takže Windows je na F a ne na C jak jsem byl zvyklej, že Windows dělává ze sebe hlavní disk. Není problém v otm že PSPad hledá fonty jen na disku C ? Díky
Bubák
Profil
Máš v PSPadu na mysli fonty v nabídce Formát > Písmo...? tady jich je jen pár, pouze neproporcionální.
Nebo nabízené fonty pro tag FONT a pro CSS vlastnost FONT-FAMILY? Tady jsou v nabídce všechny fonty instalované v systému.
Ayrton1
Profil
Bubák

Právě mám na mysli Formát > Písmo

Vím, že jenom neproporcionální, ale třeba dříve v XP a později ve Vistách jsem měl možnost použítvat Arial, normální čistý Arial (žádné jiné verze), ale po reinstalaci a návratu k XP (Vista mi jaksi kiksla) to tu nemám. Mám nainstalovaný SP2, aktualizace a Office. Na fórech čtu, že tam nein, ale já ho tam měl a můj kamarád to tam má také. A já prostě v těch "systémových" fotnech pracovat nedokážu, je to strašně nepřehledné...
Ayrton1
Profil
Tak už jsem to vyřešil
Ayrton1
Profil
Nevíte jak nastavit nebo napsat nějakej lehkej .BAT, který by spouštěl ClearType jenom pro určitý program ? PSPad, jinak Clear Type používat nechci, jen pro PSPad Díky
Bubák
Profil
Tak už jsem to vyřešil
Ty tajnůstkáři, co tak se podělit s ostatním.
Ayrton1
Profil
Bubák
Ty tajnůstkáři, co tak se podělit s ostatním.

1) jsem si od táty vzal z notebooky fonty z Visty
2) Spustil jsem ve Windows XP ClearType, jenomže ještě potřebuju vyřešit, jak udělat aby se cleartype spouštěl automaticky s PSPadem, jinak mi ClearType docela vadí, nedá se na to moc dívat :-D jenom v PSPadu je vcelku slušnej, ale třeba jde o zvyk.
Dvorák
Profil *
Z ničeho nic mi přestal v PSPadu fungovat HTML náhled - poradíte? Děkuji předem :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dvoráka:
Ne. Jednak tvůj dotaz nemá vůbec nic společného s Ayrtonovým problémem s fonty, jednak má PSPad své vlastní fórum.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0