Autor Zpráva
Alena
Profil *
Prosím pomůže někdo ??? Front Page mi přestal při ukládání stránky vytvářet Soubory, co jsem s tím mohla udělat ? Ještě se mi to nestalo a bez něj je stránka prázdná, bez obrázků, pozadí atd. Moc děkuji za odpověď tomum, kdo by věděl co s tím !
Yuhů
Profil
Aleno, tvůj dotaz moc nechápu.

Takže, máš už vytvořený soubor se stránkou? Jak se projeví, že FrontPage přestal vytvářet soubory? Co přesně se stane, když něco napíšeš a dáš to uložit?

Zmizela na stránce jenom pozadí a obrázky, ale text zůstal? Jestli zmizelo všechno, tak nevím. Jestli zmizely jenom obrázky, tak je stránka asi uložena ve špatném adresáři.

Máš založený web? (To jest pracuješ ve webu, nebo jenom ukládáš stránky na disk?)
Alena
Profil *
Ahojky Yuhů,
pracuji ve font Page dva roky a mám v něm dělané stránky www.gify.nou.cz
Stránky vytvořím, otevřu v Internet Explorer a uložím jako html do složky ve svém PC, tímto způsobem se mi stránka uložila a zároveň s ní se vytvořila i taková ta žlutá složka Soubor, pak je přidávám na web. Teď se mi však stalo to, že dám uložit do složky a uloží se jen stránka a nevytvoří to k ní ten Soubor. Jsem naprostý laik v tomto a tak to neumím asi moc vysvětlit, ale ta stránka vlastně bez toho souboru nefunguje, nic na ní není. jen to co je napsané, jinak ani obrázek.
Moc děkuji za zájem mi pomoci, teď nemohu nic dělat a nevím proč, jestli jsem nezrušila, nebo omylem nezadala nějaký příkaz. Jsem z toho nešťastná, nikdo mi nedokáže říci, proč se tak stalo a tak už jen doufám, že snad ty budeš vědět. Moc děkuji. (gifynena@seznam.cz)
Yuhů
Profil
Aleno, nevím, co přesně je ten Soubor.

Mám ale pocit, že nemáš otevřený tak zvaný "web". (Ve verzi 2002 se to jmenuje "sada webových souborů"). Web je vyvolený adresář, o kterém FrontPage ví, že v něm má soubory.

Takže sis možná omylem zavřela web. S otevíráním a vytvářením webů se pracuje v nabídce Soubor. Nabídky se jmenují Otevřít web nebo Nový > Web. Zkus si to prosím proklikat.

Případně nápověda ke starší verzi:
http://www.jakpsatweb.cz/frontpage/fp-2000-web.html

a ještě mimochodem:
Když procházíš disk, tak se na ty svoje soubory dostaneš?
Alena
Profil *
Ahojky Yuhů,
když dám otevřít sadu webových souborů tak se všechny soubory ukážou na svém místě.
Vše je tam kde má být i v PC.
Když jsem udělala novou stránku, dala otevřít v Internet Explorer a uložit jako (např. foto1) do souboru v PC, kde mám všechny ostatní stránky, tak se tam vždy uložila složka - je to takový list se zeměkoulí a v rohu se čtverečkem a šipkou s názvem foto1.htm a k tomu se zároveň vytvořila taková žlutá kapsa s nápisem foto1_soubory a v těch je všechno, co je na stránce vloženého, obrázky, bannery, tlačítka, pozadí atd. No a mě to začalo ukládat pouze tu složku foto1.htm a neudělá mi to tu žlutou kapsu, ty soubory k ní a bez toho ta stránka nefunguje, zůstanou tam jen rámečky a psaný text. No a protože jsem opravdu naprostý laik a nevím co s tím, tak mám asi po další tvorbě :o(
Jinak moc děkuji za tvé odpovědi :o)
Leo
Profil
A proc to ukladate az z prohlizece (IE), jaky to ma smysl? Stranka se uklada primo z Frontpage, Leo
Alena
Profil *
Leo, ukládám to tak jak mě to naučil kamarád a jinak to neumím. Ukládam z Front Page tak, že jí dám otevřít v prohlížeči a uložit jako výše popisuji a dva roky to fungovalo.
Alena
Profil *
Prosím, to se vážně nenajde nikdo, kdo by věděl a poradil ???
Yuhů
Profil
Aleno, asi se opravdu nikdo takový nenajde, protože těžko říci, co přesně se děje s tvým počítačem. Začínám mít ale podezření, že to vůbec nesouvisí s FrontPagem.

Zkontroluj si nastavení ukládání v Internet Exploreru. Když dáváš z prohlížeče Uložit jako, tak tam je potom dole chlívek Uložit jako typ. A máš volbu Úplná stránka a jiné typy. Ty jsi to asi dříve ukládala jako Úplná stránka a teď to asi ukládáš jinak.
Leo
Profil
Ony se ale stranky daji opravdu ukladat primo ve Frontpage - prohlizec je pri ukladani zbytecne mrzaci, Leo
Yuhů
Profil
já vím, ale přečti si, jak to Alena popisuje. Podle mě se to mrví někde v Exploreru.
error414
Profil
ulozit jako kopletni webovou stranku
pepek
Profil *
ahoj chtel bych se zeptat jak vytvorim v FrontPage registracni tabulku dekuji a jestli ma nekdo jinej program na vitvareni webu a je v cestine tak at se ozve na pepek57@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0