Autor Zpráva
Curi
Profil
Potřeboval bych poradit, jelikož dělám internetovou stránku o hře.Ve formátu jsem vytvořil ohraničení a objevilo se mi pres delou délku obrazovky(Snad správně).A kdyz jsem chtěl ohraničení zmenšit šlo to jenom z prava do leva.Ja bych potřeboval a by to šlo z leva doprava nebo aby se to zmenšovalo stejnoměrně na obou stranách.Text odkazu
lancelot
Profil
Musíš to vycentrovat na střed třeba ( align="center" ) nebo v css
Yuhů
Profil
tomu odstavci musíš zadat šířku a centrování na střed. Takže v kódu to jsou css styly width: délka a text-align: center;
Curi
Profil
JJ.Díky moc a když to dělám obrázkovy bez kódu HTml tak to mám udělat jak?Já v HTML neumim ale slibuju, že se to naučim.
Yuhů
Profil
> když to dělám obrázkovy bez kódu HTml tak to mám udělat jak?

to ani nevím, jestli tohle ve FrontPage obrázkově vůbec jde udělat. Šířka nastavit nejde.

Možná bude lepší, když si pohraješ s formát > Odstavec > Odsazení. To udělá v kódu margin.
Curi
Profil
Jsem to zkoušel a to mění jenom uspořádání vět, ale já bych potřeboval hodit to ohraničení na střed a ne ho mít přes celou obrazovku.Já vím, že to jde, jelikož když jsem dělal 1. stránku tak jsem to nějak udělal jenže už si nepamatuju jak.
Leo
Profil
Rekl bych, ze sirka se da bez zasahu do html a css kodu nastavit jenom pres definici stylu (Format/Style), Leo
Curi
Profil
Tady je těch stylů hodně. A když nastavim ten správný tak mi pujde menit velikost ohraničení i zleva doprava?
Curi
Profil
Nebo já bych potřeboval a by to ohraničení nestálo na začátku řádku jako přibitý
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0