Autor Zpráva
hopsik
Profil *
Zdravím,
používáte někdo photoshop 5.0? Zajímalo by mě jestli je to fakt na dnešní použití hodně starý nebo jestli se s tím dá pracovat. Potřebuju jen klasické webové věcičky, vyříznout část obrázku, převézt na jiný formát atd.. Díky
hopsik
Profil *
nidki neví? :-(
panther
Profil
hopsik
nebo jestli se s tím dá pracovat
potřebuješ nějakou funkci, kterou nemá/neumí?

Pokud si odpovíš „Ne.“, stačí ti. Tebou jmenované funkce umí snad i obyčejné Windowsí „Malování“, ne?
hopsik
Profil *
jasně :D myslel jsem vystřihnutí přesné části obrázku ne 4 uhelniku jako v malovani..
jogurt
Profil
Ty verze neznam, ale jestli jeste nepodporuje vrstvy a masky, tak bych volil upgrade.
panther
Profil
hopsik
musíš vědět sám, jestli ti tam něco chybí. Pokud v něm všechny požadované úkony zvládneš, není problém se jej zbavovat.

Pokud v něm něco chceš udělat a nejde to (ne tvou nešikovností, ale díky tomu, že to program zkrátka neumí), rozhodl bych se pro upgrade.
hopsik
Profil *
právě mám možnost nákupu originální verze za rozumnou cenu. Vyšší verze jsou na mě hodně drahé (7.0 atd.). Vrstvy um, amsky myslím taky.... asi ho koupím a uvidím
habendorf
Profil
Pokud si chceš něco kreslit sám, stačí ti. Pokud jsi kodér a dostáváš grafická zadání, budeš s pětkou v háji.
Vladosik
Profil
hopsik
A není tahle verze už uvolněná zdarma ke stáhnutí?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0