Autor Zpráva
pejskařka
Profil *
Dobrý den,
pro jednu známou spravuji jednoduchý web o chovu psů. Je udělaný ve FP a obsahuje rámovou strukturu. Mohl by mi, prosím, někdo poradit, jak JEDNODUŠE umístit web na střed obrazovky tak, aby se obsah nerozlézal po celém monitoru do šířky, ale aby po stranách vznikly prázdné okraje? Asi tak, jak je to např. na Seznamu. Děkuji.
yFang
Profil
pejskařka
Tady je jednoduchý návod: http://tiso.wz.cz/articles/vycentrovanie-obsahu-stranky.php
Bubák
Profil
yFang
Tady je jednoduchý návod:
Jednoduchý návod, který je nepoužitelný na stránku v rámcích.

Možná by stálo za úvahu mezi nevýhody rámů přidat, že stránky nejde jednoduše vycentrovat.
pejskařka
Profil *
Tak mě teď napadlo (web je obsahově malý), že ty 2 základní framy každý rozdělím na dva (tak budou celkem 4 sloupce) a pro ty vnější nadefinuju relativní šířku a budou bez obsahu a s bílým pozadím. Bude to fungovat?
tiso
Profil
pejskařka - čo ti bráni to vyskúšať?
RuThaN
Profil
Přesně kvůli vycentrování rámů se musel předělat celej web a nemůžu říct, že by to bylo rychlý a ani kdovíjak výhodný, protože kromě toho vycentrování mám spíš víc otravnejch php souborů, ne pro mě důležitý statický html..
Trtken
Profil *
Ja som sa tiez zaoberal s ramcami, ale postupne som radsej presiel na css. Framy su hrozne tazkopadne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0