Autor Zpráva
lola2
Profil
prosím neznáte někdo nějaký dobrý a uhledný prográmek na tvorbu ikon? ale aby byll zdarma
Mistr
Profil
lola2
dobrý a uhledný prográmek
Co si pod tím představit?

Navíc dotaz: Co by měl ten prográmek umět? Převést stávající obrázek na ikonku? Nebo mít kreslící prostor, v něm obrázek nakreslit a ten pak uložit jako ikonku?
lola2
Profil
kreslící prostor a v něm nakreslit tak jak ted mi dochází že sem to blbec napsal blbě jedna se mi o položky menu ale ted si nejsem jist jak se tomu říká prostě aby se dalo vytvořit obdelník samozřejmě se zaoblenými rohy v něm aby se dalo rovnou napsat nazev "uvodů apod. a aby měl nabýdky nějakých ikonek
Mistr
Profil
lola2
Takže sháníš nějaký grafický program pro kreslení obrázků na web, ano? Pak můžeš použít třeba Malování z Windows nebo Photoshop apod. Někteří doporučují i program GIMP. Zkus se podívat na Stahuj nebo Slunečnici, tam bys měl něco najít. Po nakreslení obrázku ve vybraném programu si pak nakreslený obrázek ulož ve formátu například JPG.

K následným úpravám obrázků lze užít i francouzský program PhotoFiltre, který "umí" i česky a k němuž existují i české návody.

nabýdky
Jejda... :-)
lola2
Profil
jj věř že sem už vyskušel dost ale meěl sem něco inyho než photoshop neboo malování - gimp ted skouším vyštrachal sem to tady v diskuzích

ale měl sem na mysli něco se zaměřením přímo na toto našel sem některé šikovné programy ale za prachy :( tak se ptam esi nemáš z něčím skušennosti?
Joker
Profil
Mistr
můžeš použít třeba Malování z Windows nebo Photoshop apod.
Ani jedno ovšem není zdarma a Malování navíc AFAIK neumí uložit ikonku (myšleno *.ico). Nicméně lola2 nejspíš nepotřebuje ikonky ve smyslu typ souboru.
Já bych doporučil ten GIMP, byť je trochu složitější.

Na nějaký jednoduchý dobře použitelný program zdarma jsem myslím nenarazil, maximálně shareware.
imploder
Profil
lola2
IconEdit
Mistr
Profil
Joker
Malování navíc AFAIK neumí uložit ikonku (myšleno *.ico)
Ano, souhlasím.

Nicméně lola2 nejspíš nepotřebuje ikonky ve smyslu typ souboru.
I tentokrát s Tebou souhlasím. Vždyť proto jsem zmínku o Malování a dalších programech psal [#4] až ve chvíli, kdy kolega lola2 upřesnil [#3] o jaký typ programu na tvorbu ikonek se mu jedná.
koxokoxo
Profil *
tak čo je lepčie na ikonky fotošop alebo malování ha???

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0