Autor Zpráva
Warezov
Profil *
Ahoj všem,

píšu ted program ve visual basicu a necham vam tu download.Zajimalo by me co vylepsit,co zlepsit, chyby ...co je spatne a nebo pochvalu. Je to program ve verzi jedna a jedna se o HTML editor. Vim ze jich je na trhu hodne ale jedna se o freeware a ma zajimave fukce. Piste sem prosim vsechny vase nazory co mate na program...vase nazory implementuju do aplikace.

Vyvijim ten program 3dny tak je tam jeste par chyb na který jsem nepřišel ale třeba na ně přijdete Vy
Stáhni zde
Warezov
Profil *
učím se vb druhej měsíc...žádný připomínky nejsou k programu...
Radek9
Profil
1) Ve "vložit" bych dal, že po dvojkliku se znak vloží.
2) Taky by se hodilo vožit i HTML kostru. Ne jen XHTML (Někdo totiž píše v HTML) + bych tam dal nějaké odřádkování.
3) Když napíšu dlouhý text na jeden řádek (bez kliknutí na enter), chová se to jakoby jsem psal na více řádků.
4) Jediné so mi funguje z panelu vložit je <strong>.
5) Abych pravdu řekl, nevím na co je v HTML editoru kalkulačka.
6) Nechápu na co jsou funkce "zaheslovat" a "odheslovat".
7) Jinak kompletně bych dal možnost vybrání mezi HTML a XHTML. (Ono to věčné odstraňování NET zápisů moc nebaví)
8) Dal bych tam možnost "Vyhledat" a "Nahradit"
9) Ať to zkouším, jak to zkouším stejně mi to ten soubor neuloží. (Možná je ta chyba jen u mě)
10) ma zajimave fukce - Jaké zajímavé funkce? Žádně jsem tam neviděl.
11) Rozhodně se to nedá rovnat s profesionálními editory.
Warezov
Profil *
Radek9
1. ok
2.ok
3. ok
4. vím
5. vím
6. ok
7. ok
8. ok
9. vím
10. hmm
11. s nikým se nesrovnávám

ale dík
joe
Profil
Warezov
Jako editor naprosto nepoužitelné, sám taky (momentálně NE)vyvíjim editor ve VB, tak to vím :-) Ale aspoň se ve VB něco naučíš, i když v dnešní době začínat ve VB6... pokud tě baví programování, raději se začni učit v .NET, tam je taky VB, ale raději C#.
Radek9
Profil
Warezov
10. hmm Tak sem ty zajímavé funkce napiš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0