Autor Zpráva
trancemaniac
Profil *
Ahoj, potřeboval bych poradit. Nainstaloval jsem si VWD 2008, protože se chci se učit dělat weby v C#. Ale když v VWD dám New web site a přepnu Language z Visual Basicu na C#, tak se mi celé okno deaktivuje (políčka zešedivý) a není možné ani na nic kliknout kromě Cancelu. Nevím jestli jsem udělal chybu někde při instalaci, v nastavení jsem nic nenašel, takže už nevím jak dál. Nevíte tedy někdo jak mohu vytrvořit New web site pomocí jazyku C#?
Děkuji
trancemaniac
Profil *
Tak jsem to celý přeinstaloval, tentokrát tam přbyl i SP1 a funguje to.
Sqlitator
Profil
Ahoj, takovejproblém se mi ještě nestal... Dáš normálne New website -> ok a potiom ti to zešedivý, jo? Jakej máš komp?
Sqlitator
Profil
Gratuluju, kdyby nějakej probém během vytváření, napiš:) Klidně i na email, rád poradím kdyžtak.
unit353
Profil *
škoda, že se na diskuzi.jakpsatweb moc neřeší asp.net :-( ani třeba java. To všeci drtíte php? Mohla být aspoň kategorie asp.net a java :-/ hnedle pod php (nebo nad :-))
unit353
Profil
samozřejmě zvlášť "asp.net" a zvlášť "java" -_-
Chamurappi
Profil
Reaguji na unit353:
Mohla být aspoň kategorie asp.net a java :-/
Žádostí o takovou kategorii tu je víc než dotazů na příslušné téma.
joe
Profil
Chamurappi
Protože když tady ty kategorie nejsou, pak sem asi nikdo moc nepíše. Kdyby tu byly, pak by do nich lidé psali. Pak by se rozšířilo, že se tady řeší ASP a Java a chodilo by sem více lidí (můj názor).
Chamurappi
Profil
Reaguji na joa:
Tenhle argument dobře známe a moc mu nevěříme. Existence kategorie nepřitahuje dotazy na dané téma (můj názor) (naše zkušenost).
Sám mám ASP.NET a C# hodně rád, odpovídat na dotazy bych zřejmě dokázal, dokonce i ikonku pro novou kategorii bych vymyslel, ale vím, že to nestačí.
joe
Profil
OT:
Chamurappi
Dobře, byl to jen pokus o názor :-) Kdo bude chtít, ten dá téma do jiné kategorie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0