Autor Zpráva
kzgafas
Profil
Plánuji udělat web pomocí frontpage 2003 a založený na stahování rdf dat z open directory (dmoz nebo take odp) na: www.dmoz.com

Hledám někoho, kdo má s něčím podobným zkušenosti, aby mi v tom poradil formou konzultace, ať už detailněji nebo mi k tomu řekl alespoň nějaké podstatné základy. Můj e-mail: kzgafas@ti.cz
Děkuji.
Yuhů
Profil
Podstatný základ je tento: nikdy nepoužívat FrontPage ne projekt, který vyžaduje opravdové programování. Serverové komponenty FrontPage jsou prostě příšerné a na tohle absolutně nevhodné.
moons
Profil
Jak funguje počítadlo přístupů v FP 2003?
Yuhů
Profil
nefunguje
Přemysl Žák
Profil
Ve FrontPage sice nepracuji, ale chtěl bych se jen zeptat, zda ve versi 2003 přetrvává to, že když uložíte nějaký soubor, FP si trochu (trošičku) upraví kód.
Yuhů
Profil
ne, to bývalo myslím naposledy ve verzi 2000. FrontPage 2003 při ukládání mění kód jedině když se mu to výslovně dovolí v nastavení.
Metrik
Profil *
čeština pro frontpage 2003 se dá stáhnout?
Yuhů
Profil
frontPage 2003 je nornálně v české verzi (dokonce mnohem lépe přeložený než verze 2002). Kupte si českou verzi, anglickou nekupujte.
iva
Profil *
mám problém. Jsem lektorka pocitacovych kurzu.Skolim lidi doma u jejich pocitacu.Uz do verze 2002 ve FrontPage u celé tretiny mych lidi nefunguje galerie obrazku.Po vybrani souboru se ukaze tabulka "generuji miniatury" a FrontPage se sekne.Doma se mi to FrotnPage dela na 2 pocitacich. U lidi nahodile. Neudelam s tim nic. Prosim, poradte mi. Iva
Yuhů
Profil
Ivo, tohle bude problém. Já mám s galerií obrázků ve Frontpage děsně blbé zkušenosti, takže ji nikdy nepoužívám. Těžko ale říci, proč se to kousne na konkrétním počítači. Oslov spíše technickou podporu Microsoftu nebo chtěj vrátit peníze.

Příště prosím založ na nový dotaz nové téma.
22k
Profil *
tabulky se ve FP ale delaj jedna basen ;)) kdyz nevyjizdim tabulku cyklem z DB a delam nejakou manualne tak FP RULEZ :)
Cipis
Profil *
Mám problém: když chci dostat svoje stránky delané ve frontPage 2003 na webzdarma, kde jsem se regisroval atd. tak mi to nejde, protože mi to napíše, že server nemá asi instalovanou nějakej share piont services. Je jiný způsob, jak dostat tránky na web?? Díky
WGI
Profil *
Mám FP 2003 a počítadla nefuhgují. Jinak je o něco lepší než než FP2002.
WGI
Profil *
Export z FP 2003 Jde to rozhodně přes ftp asi takto: ftp://něco.cz/www nebo ftp//:ftp.něco.cz (pokudj je cz) Dále si vypnout v" možnosti stránky - karta vytváření obsahu Sužba share piont.
lukysy
Profil
Počítadla a další takové ty věci co tam jsou přímo ve FP vám za běžných podmínek nebudou fungovat, neboť tyto věci potřebují, aby byl na serveru nainstalován Share Point Services (ani jeden freehosting u nás).
Sutyn
Profil
Já mám počítadlo na FP 2003 a taky jede
tualka
Profil *
Co když mám (dejme tomu) koupenou verzi anglickou a chtěla bych nainstalovat češtinu. Jde to nějak?

Poznámka moderátora: nejde, pokud vím. Na nové dotazy zakládejte nová témata.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0