Autor Zpráva
unlucky
Profil *
Zdravim, mam web,kde mam 3 jazyky a url mam takto

stranka.cz/cs/clanek/seo-title-clanku

a kdyz nekdo zmeni pri cteni toho clanku na jiny jazyk, tak chci aby se mi zobrazilo v url tez jiny seo title toho clanku ( uz je ulozeny v dbz, ale nevim jak to udelat)

vi nekdo co s tim?
tiso
Profil
unlucky: Jedine tak, že budeš párovať články pre jednotlivé jazyky. Pokiaľ nájdeš článok v db, ale nesedí jazyk, tak presmeruješ na url so správnym jazykom a novým seo-title pre daný jazyk.
unlucky
Profil *
je jeste nejaka jina moznost nez takhle zjistovat a pote presmerovavat pres header?
tiso
Profil
unlucky: ako inak chceš zmeniť url v adresnom riadku prehliadača?
unlucky
Profil *
treba kdyz nekdo zmeni lang, tak v tom lang bude uz rovnou nejaka zabudovana funkce, ktera vytvori url
unlucky
Profil *
zatim mi to podle tveho navrhu funguje. Akorat v url jsem pridal id

ale kdyz dam ziskani dat z mysql pomoci where title misto id. Tak pri zmene jazyka mi to nefunguje. Hlasi mi neni platny atd..

chyba je nekde v tomto kodu ale nemuzu na to prijit. Kdyz se presmeruje, tak za article se nezobrazuje $zaznam_article[$seo_title_lang]. S id to funguje. (tez jsem si daval pozor na htacess atd..)



select * from info where $seotitle$lang = $get subtitle


if ($_GET['subtitle']!=$zaznam_article[$seo_title_lang]){

$article_header="Location: http://www.dichthuat.cz/$lang/article/$zaznam_article[$seo_title_lang]/";
header($article_header);
}
tiso
Profil
unlucky: Ak s tým chceš pomôcť, tak musíš napísať viac informácií, napríklad štruktúru relevantných tabuliek v databáze, ich vzťahy, viac ako 5 riadkov skriptu a podrobneší popis. Z toho čo si písal sa to pochopiť nedá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0