Autor Zpráva
MichallK
Profil *
Dobrý den, můj web je www.ladygagaweb.com, má přibližně 18 dní, udělal jsem optimalizaci pro vyhledávače, i robots.txt (povolil jsem všechno), i sitemap, ale po zadání lady gaga do googlu jsem až na 18/19 stránce, může mi někdo prosím poradit co jsem udělal špatně? Jinak stránka běží na wordpressu, povolil jsem zobrazování ve vyhledávačích, nainstaloval jsem i plugin seo solution, ale pořád taková hrůza.

Moderátor DoubleThink: Titulek „Kde dělám chybu“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
tiso
Odpoveď: http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=%22There+is+an+investigation+under+way+into+the+mysterious+death+of+an+actor+who+starred+in+multiple+Lady+Gaga+music+videos%22&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
nightfish
MichallK:
1) 18 dní je dost málo, je třeba ještě pár týdnů počkat
2) sháněj zpětné odkazy
3) jak již naznačil tiso, základem všeho je originální obsah
MichallK
Profil *
Jo ale jakoby to jsou ty "pingback" nebo (v tomhle se opravdu nevyznám) co to je... takže hodně blogů pošle ten samý text, ale v komentářích se odkazuje jeden na druhého. Tomu nezabráním, to bych asi musel zrušit wordpress.
Jimmy Hayek
MichallK:
Pingbacky jdou ve WP samostatně zrušit. Ale pokud jsem správně pochopil, tak u toho textu, na který naráží tiso, se nejedná o pingback, ale zkopírovaný text od jinud, ne?
Navíc, dostat se v angličtině u Googlu na dobré pozice bude IMHO těžší než kdybys udělal český web a zaměřil se na české dotazy.
Marek Prokop
Michale, nevím, co všechno jste udělal špatně, ale moc na tom nezáleží, protože rozhodující je jen jedna jediná chyba: Vybral jste si dotaz s konkurencí 47 milionů nalezených výsledků na přesnou frázi v uvozovkách a očekával jste, že můžete slušných výsledků dosáhnout dříve než v horizontu let.

Píšete, že jste provedl optimalizaci pro vyhledávače, ale upřímně, já o tom hodně pochybuji, protože nikdo, kdo se v optimalizaci pro vyhledavače aspoň trochu vyzná, by takovou chybu nikdy neudělal.

Ještě si dovolím jednu šťouravou poznámku. Víte, že kdybyste na frázi lady gaga opravdu uspěl, získal byste i přes milion návštěv denně? Jste si jistý, že by to Váš server ustál?
MichallK
Profil *
Dobrý den, to bohužel není až tak pravda, měl jsem web o Miley Cyrus (a po zadání Miley Cyrus se web zobrazil na 4 stránce, kdy Miley je v USA mnohem vyhledávanější než například Lady Gaga) a web měl něco okolo tisíce, například fanstránka lady-gaga.net se zobrazuje hned na 4 nebo 5 stránce a má okolo 5000 lidí denně, jsem si jistý, že by to server ustál, protože jde o hosting pro fan stránky, kde jsou hostovány weby i s 10 000 unikátních návštěvníků denně, weby které jsou i na 1, nebo 2 stránce.
MichallK
Profil *
Omlouvám se, zapoměl jsem dodat, že web o Miley byl nahoře během asi 14 dní.
Marek Prokop
[#7] Dotaz [Miley Cyrus] je také hodně konkurenční (40 milionů výsledků), ale přeci jen je to o nějakých 15-20 procent méně. Pokud jde o hledanost, tady máte graf za posledních 12 měsíců -- Lady Gaga má o čtvrtinu víc, ve špičkách i dvojnásobek. Ten milion návštěv jsem odhadoval z prvních pěti pozic. Čtvrtá desítka je samozřejmě něco jiného.
MichallK
Profil *
Aha, no třeba fanstránka Miley-Cyrus.nu má 8 místo v google.com a má cca 7 000 unikátních návštěvníků denně.
Myslel jsem, že to může být i tímto http://www.piloun.com/webinfo/index.php když zadám moji doménu ukáže se počet slov jen 309 (a to jsou jen slova ze "sidebaru" kde jsou jen odkazy na jiné weby a podobně), nemá to na to nějaký vliv? že by třeba ani google nemohl najít obsah webu? jinak tady sitemap http://www.ladygagaweb.com/sitemap.xml a tady robots http://ladygagaweb.com/robots.txt
Tomáš Meisner
[#7] MichallK
A jak jste zjistil, ze jste na 4 strance? ono je rozdil byt na google v cechach a venku? Narazim na otazku nastavene jazykove verze prohlizece a pouziti proxy na nejakou zahranicni IP...
MichallK
Profil *
No podle google position checker, jinak jsem zapoměl zmínit, že v USA je Miley převážně známá jako Hannah Montana, když teda pane Prokope dáte do toho grafu i Hanu, tak to je vyšší. Jinak samozřejmě na Hanu Montanu nevím jaký výsledek google házel, mi šlo hlavně o Miley.
MichallK
Profil *
Ok chápu, že s pozicí teď asi nic neudělám, zajímalo by mě tedy alespoň jak zvýšit google rank? kde dělám chybu? Stránka má už téměř měsíc ale pořád nic, 0.
Marek Prokop
Toolbarový PageRank se aktualizuje přibližně jednou za tři měsíce.
Petr ZZZ
[#7] MichallK
měl jsem web o Miley Cyrus
Jen tak ze zvědavosti (pokud pociťuješ dotaz jako indiskrétní, nemusíš samozřejmě odpovídat): Už ho nemáš? Proč?
Michalk
Profil *
Protože jsem měl před maturitou a učení mi zabíralo hodně času, tak jsem se o něj nemohl starat, když chci, aby moje fanstránka měla dobrou navštěvovanost a pozici v google, je třeba ji poměrně často aktualizovat.
Petr ZZZ
Děkuji za odpověď.
MichalK
Profil *
Dobrý den, nechtěl jsem zakládat nové téma, proto bych chtěl pokračovat v tomto. Mám asi na své stránce problém se sitemap.xml může mi někdo poradit, kde si zaručeně můžu udělat nějakou lepší, nebo zda ta moje je v pořádku?

http://www.ladygagaweb.com/sitemap.xml

Od začátku je úplně stejná, přitom mám wordpress a aktualizuju minimálně několikrát týdně, atributy jsou nastaveny na 777 ale mama se i tak vůbec nemění.

Předem děkuju za všechny rady.
MichalK
Profil *
Marek Prokop:
[#7] Dotaz [Miley Cyrus] je také hodně konkurenční (40 milionů výsledků), ale přeci jen je to o nějakých 15-20 procent méně. Pokud jde o hledanost, tady máte graf za posledních 12 měsíců -- Lady Gaga má o čtvrtinu víc, ve špičkách i dvojnásobek. Ten milion návštěv jsem odhadoval z prvních pěti pozic. Čtvrtá desítka je samozřejmě něco jiného.

Díval jsem se na ten graf, chci se zeptat, s webem o Megan Fox je reálná šance uspět v googlu a yahoo? Dělám teď ještě ten web o Lady Gaga, ale má jen 100 lidí denně a moc mě to nebaví, Megan Fox mám taky rád, ale nejsem si jistý, jestli by to nedopadlo stejně. A nechci zbytečně zakládat další fanstránku pro nikoho.
Marek Prokop
[#19] Nevím. Já ty dámy vůbec neznám a neumím posoudit, jak kvalitní ty stávající weby o nich jsou. Reálná konkurenčnost jde podle čísel odhadovat jen velmi nepřesně. Pokud jste schopen vytvořit web, který bude výrazně lepší než všechny ostatní, pak samozřejmě šanci máte. Může ale trvat dost dlouho, než se prosadíte.

Já sám se raději věnuji tématům, o kterých na webu ještě nic pořádného není. Takových je plno a připadá mi to užitečnější.
MichalK
Profil *
Dobře děkuju, když mě web baví a jsou na něm fanoušci, kteří se účastní diskusí, prohlížejí fotky, tak jsem schopen vytvořit lepší web, než jsou ty stávající. Na mé stránce o herečce Lindsay Lohan (kterou jsem vedl před zhruba 4 lety), která se zobrazovala na 2 stránce v googlu jsem měl 5 tisíc unikátních návštěvníků denně, web měl spoustu exkluzivních sekcí, které neměla žádná jiná stránka.

Myslel jsem to spíš z hlediska toho vyhledávání, na megan fox google hází 11 miliónů výsledků a v tom grafu je níž, než Lady Gaga, proto mě zajímalo, zda kdybych o ní zavedl web, měl by se dobrou šanci uchytit relativně vysoko? Kdyby ano, alespoň bych to zkusil a kdyby se web uchytil, pak už by to šlo samo...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: