Autor Zpráva
monkey
Profil *
Dobry vecer

pre zakaznika som spravil tieto stranky ledkyausporky neska sa mi stazoval ze sa nemoze nikde najst stranky som zavesil asi tyzden dozadu neviem mam este cakat alebo je niekde chyba ?
Je pravda ze je tam malo textov som mu to aj hovoril (povedal ze casom to doplnime) .....

mozte mi poradit nerad by som onho prisiel ...

vdaka
Petr ZZZ
Profil
Já si myslím, že týden nestojí za řeč. Letos na jaře jsem pro jednu známou umístil na svém webu stránku o pejskovi, protože nevěděla co se štěnaty a jednalo se o rasu, kterou by bylo škoda jen tak porozdávat. Ona tehdy ještě neměla vlastní web , štěňata rostla jako z vody, spěchalo to a já už měl na některá slova slušné pozice, tak jsem to hodil na mou doménu. Aby se pejsci samotní na broučích stránkách nebáli, udělal jsem aspoň malinkou galerii obratlovců. Myslel jsem si, že to pofrčí jako po másle, ale trvalo několik týdnů, než google tu stránku alespoň nějak vzal na vědomí, a to už byla všechna štěňata dávno pryč. Do Rakouska šlo tuším jen jedno z nich a to nevím, zda zákazník našel můj web přes Google nebo přes zdejší kynologickou společnost (kterou jsem kontaktoval přes jinou známou). V takových případech myslím nezbývá, než zapracovat na contentu a obrnit se trpělivostí.

Do tvého kódu jsem mrknul jen krátce, protože tomu příliš málo rozumím, nicméně v hlavičce jsem si všiml dlouhého výčtu klíčových slov. Pokud se nevyskytují i ve viditelném textu, jsou přinejmenším zbytečná. Já bych uvítal, kdybych v IE mohl zvětšit text; chtělo by to definovat velikost fontu v em místo v px (ale pozor potom, aby se nerozsypal layout). Snad ještě drobnost: Jdu-li z Domov na ledky, poskočí malinko ta krásná grafika, co je po stranách. Celkově se mi ale ty stránky dezajnově moc líbí a držím Ti palce, aby byly úspěšné – myslím si, že budou, protože až na pár drobností vypadají úžasně!

Dodatek (21:21 téhož dne, upraveno 6.11.2009): Místo ledkyausporky by asi byl lepší název domény např. ledky-usporky. Pokud má vyhledávač hledat Josef, není Elektrojosef v <title> taky nejlepší volba (pokud má hledat Elektrojosef, tak je to přesně to pravé).
monkey
Profil *
Petr ZZZ:

No asi mi nic ine nezostava len cakat :) .... klucove slova opravim dakujem ostatne ( to pismo ) uz asi necham tak ako je ale je to ponaucenie do buducna takze dik
monkey
Profil *
prosim moderatora o vymazanie tohto vlakna aby si niekto nemyslel ze spamujem alebo ze nahanam navstevnost

dakujem
Petr ZZZ
Profil
Prosím vlákno nemazat. Dal jsem si práci s odpovědí, o které si neskromně, ale doufám oprávněně myslím, že je zajímavá nejen pro tazatele. Některé z odkazů, jež jsem pro ilustraci umístil, jsou samozřejmě i pro mne užitečné, ale taky má odpověď je snad užitečná pro čtenáře, a proto se domnívám, že takový postup odpovídá principu vzájemnosti. Pokud by to Yuhů, DoubleThink nebo jiný moderátor viděli jinak, samozřejmě se přizpůsobím.

monkey:
Je mi jasné, kam míříš, mám naprosto pochopení pro Tvoje přání mazat a můj příspěvek [#2] jsem proto – v rámci možností – mírně upravil (vysvětlení pro ostatní čtenáře: původního Káju jsem vyměnil za Josefa a tak podobně). SEO je zkrátka v některých ohledech tenký led – zkus to vidět pozitivně a brát to jako zkušenost.
Marek Prokop
Profil
Nic se mazat nebude, není k tomu žádný důvod.
rammsteinmv
Profil *
Čím více odkazů na web půjde,tím dřív ji boti zaindexují. Týden je opravdu málo.

Jinak do té doby bych obrázkům přidal parametr alt="",odstranil duplicitu v podobě odkazování na index.php,navíc strašlivým slovem Domov (rovněž je špatně Index nebo Hlavní strana) a nahradil ji v menu odkazem přímo na http://www.ledkyausporky.sk/.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0