Autor Zpráva
unlucky
Profil
... ke zlepšení pozice?

například když někdo hledá na webu "cerny pes" tak uložím výsledky hledání a title nastavim jako cerny pes. Zlepší se tím pozice na googlu?
ninja
Profil
Záleží jestli na onu stránku povedou nějaké odkazy. Pokud ano, pak na shledanou frázi "cerny pes" možná nebude vyjíždět vaše stánka o černých psech, ale vaše stránka s výsledky hledání, z nichž jedna snad bude i ta s vlastním obsahem. Návštevníky vašich stránek tím zcela jistě potěšíte.

Raději o černých psech vytvořte lepší a rozsáhlejší obsah.
Tomáš Meisner
Profil
pravděpodobně ne... přece jen vyhledávače dávají docela důraz na textový obsah stránky, takže stránka s nadpisem a spoustou odkazů asi nebude moc přínosem... nehledě na to, co říká ninja o tom, že by Vám to mohlo přebít tu obsahovou stránku
unlucky
Profil
mně se třeba velmi libi jak to maji seo-servis.cz

pri zjisteni sily webu atp.. se tam ukladaji vysledky. Pak kdyz dam hledat v goolu tak mi to někdy vyjede i v top 10
panther
Profil
unlucky:
tak mi to někdy vyjede i v top 10
to je paráda, co s tím? Jediné, co to znamená, že v TOP10 je jen 9 relevantních odkazů.

Kolik lidí myslíš, že na tenhle spammerský web klikne? Já teda ne.
unlucky
Profil
lidi, co na to budou klikat možná zjistí zajímavé výsledky hledání a možná se jim bude něco líbit. Nemusí to být zrovna spammerský web

Většina lidí nejsou programátoři. Kolik jich zjistí, že ten web je "spammerský"? Určitě budou před vstupem na stránku ještě hledat reference na danou stránku aby měli jistotu ...
rammsteinmv
Profil *
Jestli se mluví o ukládání výsledků vyhledávání v rámci vašeho webu,zaměřil bych se na větu: Záleží jestli na onu stránku povedou nějaké odkazy. Pokud stránka s vygenerovanými výsledky má takovou hodnotu,že na ní někdo odkáže,má to smysl. Rovněž to má smysl,pokud na vašem webu více lidí hledá to samé,kde by se hodilo,abyste na nejobvykleji hledané fráze odkazovali vy sami. Další výhodou by pak bylo,že si lidé výsledky tohoto vyhledávání mohou třeba uložit do záložek. Ale v rámci nějakého maličkého webu je to spíš zbytečné.
unlucky
Profil
jak už jsem říkal, mně jde o zvýšení pozice při vyhledávání v daném oboru.
Například na webu zabývající se sportu není slovo "fočus" a někdo ho bude chtít hledat. Je lepší si tento výsledek uložit i když tam nic nemám a při vyhledávání v googlu třeba to vyjede
rammsteinmv
Profil *
No tak to je úplně k ničemu. Kdyby tam totiž člověk přišel,jen by si odplivl a hned šel jinam. Navíc se ta stránka do vyhledávání asi ani nedostane,protože na ni nepovedou odkazy a bude to jen známé menu,titulek,nadpis a jedna věta typu "Na výraz *** bylo na našem webu nalezeno 0 výsledků". Takhle se seo nedělá...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0