Autor Zpráva
Milarka
Profil *
Prosím o pomoc.
Přestěhovala jsem stránky z volny.cz na vlastní (www.mistopis.org, web o rodokmenech). Abych Googlu pomohla nové stránky najít, vytvořila jsem Sitemap (http://www.mistopis.org/sitemap.xml). Ale Google s tím má stejně problémy. Když jsem měla v Sitemap adresy bez http://, tak se tam dostal, ale napsal "Neplatné URL. Toto není platná adresa URL. Prosím opravte ji a znovu odešlete." Když jsem to změnila, dozvěděla jsem se "Při našem pokusu o přístup k vašemu souboru Sitemap došlo k chybě. Ověřte prosím, zda váš soubor Sitemap dodržuje naše pokyny a lze k němu přistupovat ve vámi zadaném umístění. ". Co a jak mám opravit, aby už nebyl problém?

Ano, mám web v rámech, ráda bych to tak nechala, budu do levého menu přidávat další obce a měnit to na cca 50 stranách vážně nestíhám.

Děkuji za Vaše rady
Petr ZZZ
Profil
Na Vaši stránku www.mistopis.org/ jsem nekoukal, ale pro případ, že by byla chyba v sajtmapě (nevím, nekoukal jsem, jazyk xml neovládám), pomohlo by možná porovnat Vaši sajtmapu se (standardní?) strukturou sajtmapy na stránce sitemaps.org/protocol.php#sitemapXMLExample.
Marek Prokop
Profil
Na adrese http://www.mistopis.org/sitemap.xml se momentálně nenachází validní XML.
Tomáš Meisner
Profil
Milarka:
Ještě doplním Marka Prokopa - zobrazte si sitemap v Internet Exploreru - úplně dole uvidíte kde je chyba. Nápovědou Vám může být, že někde blízko Soběšic :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Marka Prokopa:
To, že není validní, ničemu nevadí. Vadí, že není správně sestavené (tedy well-formed). Validita je definována jako soulad s DTD.


Reaguji na Milarku:
Můžou za to Úlehle. Znak s diakritikou není správně zapsaný v kódování UTF-8.
Milarka
Profil *
Děkuji všem za pomoc, chyba se stala automatickou opravou v Excelu (kde jsem si to připravovala). Už jsem to opravila a uvidíme, co na to Google.
Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0