Autor Zpráva
Mufna
Profil
Zdravím Vás. Seženu někde nějaký seznam ranků zahraničních katalogů ? Něco jako u nás S-Rank Seznamu ? Předpokládám, že obdobné portály v zahraničí mají také svoje ranky.
Marek Prokop
Profil
PageRank Googlu asi znáte a o žádném jiném běžně používaném ranku nevím.
Mufna
Profil
Marek Prokop

Divil bych se, kdyby žádné jiné takové ranky neexistovaly. Možná ne v každé zemi, ale že by existoval v celé Evropě pouze S-rank Seznamu a jinak nic, to by mě dost překvapovalo. Opravdu o žádném nevíte ? Pořádáte placené kurzy SEO, takže takovéto informace mohou být i součástí vašeho obchodního tajemství. V tom případě se dále neptám.
Marek Prokop
Profil
[#3] Opravdu neznám a opravdu to není mé obchodní tajemství :-) Asi Vás trochu plete to, že u nás je silný národní vyhledavač (Seznam) a tudíž něco podobného očekáváte i v jiných zemích. Jenže silný národní vyhledavač mají v Evropě ještě v Rusku a jinak je všude dominantní Google. Malý podíl (většinou zanedbatelný) může mít také Yahoo nebo Bing, ale ty žádné veřejné ranky nepoužívají.

Ve světě kromě PageRanku existuje ještě AlexaRank, ale ten nemá s vyhledáváním či katalogy nic společného. Měří návštěvnost pomocí toolbaru do prohlížeče.
Mufna
Profil
Marek Prokop

Ok, díky za info.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0