Autor Zpráva
hundert
Profil *
Dobrý den,
vytvořil jsem si web Odkaz. Web běží od léta. Bohužel má malou (spíše skoro žádnou) návštěvnost. Web je registrován do zhruba 120 katalogů. Můžete mi říci jak web zviditelnich? Jak posunout web na vyšší příčky ve výsledku vyhledávačů? Vím, jedná se o malý web, snad i mfa.. Jde mi o to, dozvědět se, co dělám špatně? Při testu na seo-servis.cz mám 100% při testu zdrojového kódu. Vím, že tenhle test není směrodatný, ale snad žádné věčí chyby v tomto směru na webu nemám..
Tomáš Meisner
Profil
[#1] hundert
1. Otázka by měla znít, jestli ten Váš web má vůbec nějaký přínos... mě se zdá, že moc ne... Takovéhle informace najdu na každé stránce o klimatizaci, tak proč zrovna ten Váš by měl být vysoko ve výsledcích vyhledávání
2. nezmínil jste klíčová slova, na která hledáte
3. zapomeňte na Seo-Servis.cz

P.S.: Moderátorům - Nestálo by za to v seznamu threadů přišpendlit na druhou pozici pod "často kladené dotazy" thread "proč nepoužívat seo-servis.cz a spol." ?
hundert
Profil *
Klíčová slova by měla být shodná jako jednotlivé odkazy v hlavním menu, tedy: klimatizace, klimatizace do auta...
Chamurappi
Profil
Reaguji na hunderta:
Proč by se měl uvedený web umísťovat ve výsledcích před weby, ze kterých vykradl texty? Ty mikroodkazy v patičce mají návštěvníkovi pomoct v čem?

Jak posunout web na vyšší příčky ve výsledku vyhledávačů?
Tvůj web si návštěvníky nezaslouží, takže je fér, že se na něj skoro nikdo nedostane.


Reaguji na Tomáše Meisnera:
Nestálo by za to v seznamu threadů přišpendlit na druhou pozici pod "často kladené dotazy" thread "proč nepoužívat seo-servis.cz a spol." ?
Napadlo mě v tomto ohledu něco zajímavějšího, ale nebude to hned.
Taps
Profil
hundert:
zde si můžeš ověřit hustotu klíčových slov na stránce http://ranks.nl/tools/spider.html
fikus
Profil *
Tomáš Meisner:
"proč nepoužívat seo-servis.cz a spol." ?
a ty důvody jsou jaké? Myslím, že pro spoustu začátečníků mohou být užitečné i takové informace, že mají vyplnit titulek stránky, znakovou sadu, typ dokumentu, atd...
Jako základní kontrola on-page faktorů pro začátečníka to imho není tak špatné, tak bych to apriori neodsuzoval, není každý profík.
Tomáš Meisner
Profil
fikus:
Tomáš Meisner:
„"proč nepoužívat seo-servis.cz a spol." ?“
a ty důvody jsou jaké? Myslím, že pro spoustu začátečníků mohou být užitečné i takové informace, že mají vyplnit titulek stránky, znakovou sadu, typ dokumentu, atd...

Co to má společného se SEO?

Jako základní kontrola on-page faktorů pro začátečníka to imho není tak špatné, tak bych to apriori neodsuzoval, není každý profík.

Například které on-page faktory to kontroluje?
Chamurappi
Profil
Reaguji na fika:
Viz pár starších debat:
mereni "sily" a "kvality kodu" www stran
SEO analýza zdrojového kódu - online nástroje
Mapa stránek sitemap.xml, analýza mi píše, že není
Porovnání dvou webů z hlediska seo
Taps
Profil
Myslím si že by bylo vhodné časem zaktualizovat částé otázky v kategorii seo.
fikus
Profil *
Tak je pravda, že oficiální validátor asi zastane stejnou práci :)
nijak seo-servis neobhajuju, jen se mi zdá že jste proti němu zbytečně vysazení.
Stačí se kouknout do sekce Názor na stránku, polovička webů nedosahuje ani těch základních "kvalit" požadovaných seo-servisem.
Jasně, pár parametrů, které sleduje je šarlatánství:)
Chamurappi
Profil
Reaguji na fika:
je pravda, že oficiální validátor asi zastane stejnou práci :)
Ovšem z hlediska SEO (i z mnoha jiných hledisek) zcela zbytečnou.

jen se mi zdá že jste proti němu zbytečně vysazení
Zaslouží si stejný respekt jako placené horoskopy.

polovička webů nedosahuje ani těch základních "kvalit" požadovaných seo-servisem
Moje weby také ne.
fikus
Profil *
Někdo používá Frontpage, jiný PSPad, někdo použije podobný SEO nástroj, jiný bude poctivě studovat, pokud se rovnou neobrátí na odborníka.
Za většinu svých chabých znalostí vděčím jpw, jsou tu chytří lidé a líbí se mi, že dokážete vlídně odpovědět i na hloupé a začátečnické dotazy, nějaké tažení proti různým nástrojům pro začátečníky mi do toho ale moc nezapadá. Stejně jako když se někdo zeptá na názor na stránku a dostane odpověď: "Než abys měl takový web, tak radši žádný". Nikdo učený z nebe nespadl.
Můj názor, evidentně ojedinělý, končím, nechci žádný flame:)
DoubleThink
Profil *
fikus:
seo-servis neobhajuju, jen se mi zdá že jste proti němu zbytečně vysazení.
Až ti bude nějaký čičmunda s důležitým výrazem ve tváři tvrdit, že před uložením každého souboru je třeba se dvakrát pokřižovat, protože to tvrdí Seo-servis, budeš pak při každé zmínce o Seo-servisu reagovat poněkud podrážděně.
hundert
Profil *
fikus má pravdu.. Chtěl jsem se dozvědět, co dělám špatně? Abych se těmto chybám příště vyvaroval. Diskuze nad seo-servis.cz je zbytečná..
Chamurappi
Profil
Reaguji na fika:
nějaké tažení proti různým nástrojům pro začátečníky mi do toho ale moc nezapadá
Nástroje hodnotíme podobně jako lidi. Když přijde na tuto diskusi nějaký pseudoodborník a šíří škodlivé bláboly, vrhneme se na něj též. Měli bychom šetřit pomocníka jménem Seo-servis.cz jen proto, že není z masa a kostí? Krom toho u lidí, kteří špatně radí, bývá zpravidla zjevná dobře míněná snaha nezištně pomoct, zatímco u Seo-servisu je zjevný opak.


Reaguji na hunderta:
Chtěl jsem se dozvědět, co dělám špatně?
Už v úvodním příspěvku se ptáš, jestli ti jde o to, aby ses dozvěděl, co děláš špatně — tipnul bych si, že ti o to jde a že to vědět chceš.
Již jsem ti řekl, co děláš špatně — kradeš obsah.
fikus
Profil *
Chamurappi:
Když přijde na tuto diskusi nějaký pseudoodborník a šíří škodlivé bláboly, vrhneme se na něj též.
Ono ani není třeba aby přišel a šířil, stačí, aby byl zmíněn.

hundert:
Kód stránek, jak si sám napsal, není tak zlý, krom pár zbytečných divů, br, a špatných altů u obrázků: alt="invertor.jpg, 24 kB". Alt je alternativní text pro ty, kteří obrázek z nějakého důvodu nevidí - má tedy vystihovat co na obrázku skutečně je.
Obsahově je to horší - hodně přidat na unikátním obsahu a pak sbírat zpětné odkazy, jen registrace do katalogů nestačí.
_es
Profil
Tomáš Meisner:
Moderátorům - Nestálo by za to v seznamu threadů přišpendlit na druhou pozici pod "často kladené dotazy" thread "proč nepoužívat seo-servis.cz a spol." ?
Alebo, prečo to nedať priamo do vlákna „Často kladené dotazy“?
Na túto tému vyšli zaujímavé články, na ktoré by sa mohlo odkázať, napríklad http://blog.medio.cz/seomaty-jsou-k-nicemu a http://zdrojak.root.cz/clanky/pojednani-o-zbytecnosti-seomatu/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0