Autor Zpráva
Malakaj
Profil *
Dobrý den.

Mám dotaz ohledně pageranku.
1.) Aktualizuje se ještě?
2.) Na co všechno je?
3.) Ovlivnuje mou pozici při vyhledávání?

Děkuji.
Joker
Viz např. http://cs.wikipedia.org/wiki/PageRank
PageRank je algoritmus pro ohodnocení důležitosti webových stránek, navržený Larry Pagem a Sergeyem Brinem, tvořící základ vyhledávače Google.
To myslím odpovídá na všechny tři otázky.
Marek Prokop
Odpověď [#2] není špatná, ale myslím, že přesnější bude vzít to po jednotlivých bodech:

1) Ano
2) Ano
3) Ano
blizzboz
Malakaj:

ja som mal cca pol roka na jednej stránke page rank len 1/10 a napriek tomu som mal v niektorých prípadoch vyššiu pozíciu v Google ako niektoré iné stránky s pagerankom 4/10 a 5/10 potom mi zo dňa na deň stúpol na 3/10 pritom som svoju stránku nejako špeciálne nepropagoval, takže pagerank reálne nevypovedá o ničom aspoň ja mám ten pocit.
Malakaj
Profil *
A ví někdo kdy proběhla poslední aktualizace?
Plaváček
Malakaj:
A ví někdo kdy proběhla poslední aktualizace?

Někdy nedávno nebo možná dávněji. K čemu ti bude tato informace dobrá?
Joker
blizzboz:
ja som mal cca pol roka na jednej stránke page rank len 1/10 a napriek tomu som mal v niektorých prípadoch vyššiu pozíciu v Google ako niektoré iné stránky s pagerankom 4/10 a 5/10
Slušelo by se říct, že PageRank zobrazovaný na různých webech není přesně ten PageRank, který skutečně Google používá pro hledání.

Krom toho taky záleží na položeném dotazu- můj web má PageRank 2 a na některé výrazy je taky před weby s daleko vyšším PageRankem.
Marek Prokop
někdo kdy proběhla poslední aktualizace?

Toolbar PageRank (tj. ten viditelný) byl aktualizovaný na konci října. Skutečný PageRank (neviditelný) se aktualizuje průběžně.
Nox
Jenom doplním, že se můžeš setkat se zkratkou GTPR, což je právě tento Google Toolbar PR... když se mluví o PR tak se často myslí GTPR
Malakaj
Profil *
děkuji vám všem :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: