Autor Zpráva
Rokka
Profil
Ahoj,

vyhledávače zobrazují 40-60 znaků v title, tyto znaky vidí uživatelé, kteří něco hledají. Vidí tento počet znaku také roboti a nebo prozkoumají celý titulek když bude delší? Děkuji
mckay
Profil
Rokka:
Nechci se seknout, nejsem specialista na toto téma, ale řekl bych, že roboti si zaindexují celý title a zobrazí jen část. Při nejmenším by to bylo jenom logické.
Marek Prokop
Profil
Tohle jde snadno otestovat, ale je s tím stejný problém, jako se všemi detaily algoritmů -- různé vyhledavače jakož i stejné vyhledavače v různou dobu se chovají různě. V praxi se snažím na slova za hranicí viditelnosti nespoléhat.
Railbot
Profil
Taky nejsem specialita, ale pokud člověk vidí X počet znaků, proč by robot měl indexovat dalších X znaků navíc, které člověk nevidí?
Rokka
Profil
Díky. Nemáte někdo přehled kolik znaků přesně zobrazují jaké vyhledávače? Např. google.com ten největší?
Marek Prokop
Profil
kolik znaků přesně zobrazují jaké vyhledávače? Např. google.com ten největší?

Ono to nejde říci přesně na znaky, protože vždy zobrazí celá slova, a když se už další slovo nevejde, přidá tři tečky. Pokud se ale strefíte přesně tak, že poslední slovo (za kterým už nic nebude) bude končit na 70. znaku, pak Vám zobrazí 70 znaků. Ve všech ostatních případech to bude méně, třeba 60, nebo dokonce jen 55.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0