Autor Zpráva
filio
Profil *
Nechal jsem se nachytat a zaplatil jsem si službu registrace do 200 katalogů. Bohužel web s S-rankem 50 nepocítil, žádnou změnu. Solidně myšlená výměna odkazů je zdlouhavá a mnohdy zcela zbytečná. Proto mě napadlo, že lepší bude nakoupit placené odkazy z kvalitních webů s S-rankem 90-100, ale nechci to zkoušet metodou pokus omyl a tak bych byl rád pokud by se někdo podělil o své zkušenosti. Je mi jasné, že záleží na mnoha faktorech (počet zaindexovaných zpětných odkazů, jejich relevance atd.), ale i přesto bych velice ocenil pokud by si někdo troufl odhadnout kolik odkazů s S-rankem 90-100 bych potřeboval na to, aby měl můj web S-rank 80 ze současných 50. Protože jinak v konkurenci s weby s srankem 80 které jsou sice slušně řečeno o ničem nemám šanci uspět. Předem mockrát děkuji za Vaše rady.
Tomáš Meisner
Profil
Omlouvám se za off-topic, ale k čemu Vám pomůže zvýšení S-ranku z 50 na 80? Radši sem nejdřív pošlete odkaz na Váš web a konkurenční fráze a uvidíme, jestli problém není někde uplně jinde, dřív než vyhodíte další peníze za nákup zpětných odkazů...
Marek Prokop
Profil
Filio, web žádný Srank nemá. Srank mají jen jednotlivé stránky. Možná Vám to připadá jako slovíčkaření, ale v důsledku je to rozdíl velmi podstatný.
filio
Profil *
web: www.pujcky-bez-potvrzeni-prijmu.cz

konkurenční fráze:
půjčky bez potvrzení o přijmu
půjčky bez potvrzení o prijmu (web nenalezen)
půjčky bez registru ihned
půjčky bez registru

* nově provedené změny na webu (změna title, descriptions, textů, navigace) zatím nebyly zaindexovány
---
Jinak k tomu S-ranku se omlouvám. Napsal jsem to špatně. Každá stránka má vlastní S-rank. I když weby v této branži moc stánek nemívají.
filio
Profil *
Tomáš Meisner:
Radši sem nejdřív pošlete odkaz na Váš web a konkurenční fráze a uvidíme, jestli problém není někde uplně jinde
Zajímalo by mě zda je tedy problém někde jinde nebo zda si ty zpětné odkazy mám koupit? A pokud ano pak kde a podle čeho vybírat, aby se mi co nejvíce zvýšil s-rank.

Dále by mě zajímalo zda by mi někdo dokázal poradit jak optimalizovat úvodní stránku, aby se mi zobrazovala na seznamu na frázi: 'pujcky bez potvrzeni o prijmu' problém bude pravděpodobně ve slově 'příjmu',
protože na frázi: 'půjčky bez potvrzení o přijmu' se web zobrazuje a na 'půjčky bez potvrzení o prijmu' se už nezobrazuje.

- zda přidat do textu více klíčových slov ve tvaru 'příjmu' popřípadě 'prijmu'
shaggy
Profil
filio:
Protože jinak v konkurenci s weby s srankem 80 které jsou sice slušně řečeno o ničem nemám šanci uspět.
Ako pozerám, tak problém nie je v sRanku. Web pujcky-bez-potvrzeni-prijmu.cz je slušne povedané tiež o ničom, nevidím dôvod, prečo by sa tieto stránky mali umiestňovať na lepších miestach.
ninja
Profil
filio: Proč by měli vyhledávače váš web zahrnotav do výsledků, když nepřináší žádnou přidanou hodnotu, naopak nesplňuje základní požadavky jako informaci o provozovateli nebo RPSN nabízených produktů?
filio
Profil *
dekuji za odpovedi na me otazky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0