Autor Zpráva
Martin Vinš
Zdravím,
Rád bych si nechal poradit. Jaký byste zvolili titulek pro web bastidor.cz? Homepage je cílena na klíčové slovo "Žaluzie". Současný titulek mi přijde příliš krátký, aby případného návštěvníka zaujmul.
Tomáš Meisner
Myslíte tedy titulek pro úvodní stránku. Nepřijde mi to nijak extra špatné - pokud je stránka pouze o "žaluziích", tak výraz "žaluzie" a název firmy mi přijde OK... Rozhodně bych tam nedával výčet všech druhů žaluzií...

Každopádně opravte si titulek na stránce dřevěných žaluzií...
Marek Prokop
Souhlasím, že krátký titulek nijak zásadně nevadí, ale na druhou stranu by opravdu dobrý delší titulek fungoval určitě lépe. Zamyslete se nad tím, co je vaše největší konkurenční výhoda, a pokud jde přesvědčivě zformulovat do 2-4 slov, do titulku ji přidejte.
Issus
Já bych zdůraznil slovo žaluzie např: "žaluzie bastidor - ty nejlepší žaluzie" nebo tak nějak podobně.
Tomáš Meisner
[#4] Issus
to je zbytečnost... slovo "žaluzie" již v titulku je... Jak psal Marek - pokud je tam něco konkurenčně zajímavého, tak přidat, ale opatrně...
Martin Vinš
Děkuji za upozornění u dřevěných žaluzií. Ano, měl jsem původně na mysli titulek pouze na HP. Ostatní titulky jsou dle mého názoru v pořádku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: