« 1 2 »
Autor Zpráva
zdenek72
Profil
Zdravím,mám cca 3 měsíce staré stránky a chtěl bych poradit co na nich vylepšit aby byli zajímavější pro zákazníka i vyhledávač:Díky http://www.sadrokartony-polacek-z.cz
JanJanuska
Profil
Výber domény bol veľmi nešťastný, určite by si ten web zaslúžil nejakú lepšiu doménu, ktorá nebude odrádzať ľudí od jej návštevy.
zdenek72
Profil
JanJanuska:
to říkají všichni, já to bohužel před těmi dvěma měsíci neřešil
Petr ZZZ
Profil
Pokud máš web teprve 3 měsíce a nevede na něj moc odkazů, které nemůžeš změnit, tak by možná stálo za úvahu vymyslet jinou doménu a až ji budeš mít zajištěnou, tu starou zrušit.
zdenek72
Profil
Petr ZZZ:
Pokud máš web teprve 3 měsíce a nevede na něj moc odkazů, které nemůžeš změnit, tak by možná stálo za úvahu vymyslet jinou doménu a až ji budeš mít zajištěnou, tu starou zrušit.
no nějaký odkazy jsou, vizitky, tištěná reklama atd
Dranel
Profil
V tom případě na tuto stávající budeš muset dát přesměrování a další marketingové kroky provádět již s doménou novou. A až se někdy v budoucnu sníží přístupy přes tuto doménu na minimum, tak ji zrušíš.
Petr ZZZ
Profil
zdenek72:
no nějaký odkazy jsou, vizitky, tištěná reklama atd

To holt musíš vědět, zda jsi ochoten dosavadní investice do tiskovin a do "atd" oželet. Vizitky snad tak drahé nebyly a tištěná reklama asi má taky jednak určitý náklad (který dojde) a jednak třeba za půl roku už nebude aktuální. Vhodně zvolená doména je věcí dlouhodobé strategie a čím déle budeš s tímto rozhodnutím otálet, tím hůř se ti bude rozhodovat a tím horší budou následky změny. Pokud si můžeš více méně bezbolestně dovolit dosavadní investice odepsat, neotálel bych a vymyslel si doménu, která se dá zapamatovat, nejlépe jedno slovo, pokud možno krátké. Nebo jak navrhuje Dranel, aktuální tiskoviny ještě využít a ze stávající domény dát přesměrování na novou, dokud ta stará "neodezní".
ninja
Profil
Dosavadní tiskoviny není nutné odepsat. Pořiďte si liďštější doménu, tu současnou na ni přesměrujte a dále propagujte jen novou. Jako bonus budete mít možnost ověřit si, kolik lidí přichází přes starší verzi a kolik přes novou a tím získat přehled o úspěšnosti dosavadní propagace.
zdenek72
Profil
a přesměrovává se to jak? Díky
Dranel
Profil
Pomocí .htaccess ;-)
zdenek72
Profil
uf :-)
zdenek72
Profil
chtěl jsem se ještě zeptat ohledně fotek http://www.sadrokartony-polacek-z.cz/fotogalerie- když bych je chtěl zoptimalizovat, tak jak nato? Díky
Petr ZZZ
Profil
Doplň popisky. U první popisek máš, tak to chce u těch ostatních taky.
Dranel
Profil
zdenek72:
Náhledy jsou velké kolem 150x150px, proč jsou tedy náhledové obrázky o rozměrech 400x300px? Zbytečně přenesená data, když po rozkliknutí stejně nahráváš další (větší) obrázek. A co se kvality náhledů týče, možná by neuškodilo je přeuložit v 85-90% kvalitě - lidské oko rozdíl nepozná, rychlost načítání se zvýší.
zdenek72
Profil
Dranel:
ok díky, pokusím se
Tomáš Meisner
Profil
[#14] Dranel
Jistě to má společné s optimalizací, nicméně ne s optimalizací pro vyhledávače :-)
Michal Kolesa
Profil
Co je na té doméně špatného?
Dranel
Profil
Tomáš Meisner:
Aha, my jsme v kategorii SEO, to se pak omlouvám ;-)
Petr ZZZ
Profil
Michal Kolesa:
Co je na té doméně špatného?
Je moc dlouhá, komplikovaná, nezapamatovatelná. Zapamatovatelná doména je např. kolesa.cz, koleso.cz nebo kolecko.cz
zdenek72
Profil
Petr ZZZ:
ohledně té domény už se jedná, štve mě že jsem si to neuvědomil dřív,
zdenek72
Profil
Tak jsem zmenšil ty fotky a změnil celkovej vzhled http://www.sadrokartony-polacek-z.cz
Dranel
Profil
zdenek72:
1. Proč na mě stránka hned od úvodu křičí (titulek velkými písmeny)? Působí to přinejmenším amatérsky.
2. Proč je nad obrázky v záhlaví odhadem tak 50px volného místa?
3. Mám zažité, že horizontální menu je důležitější, než vertikální. A zde? Tři položky, z nichž jedna je odkaz na mapu? Zajímavé. Musel jsem nad tím přemýšlet, a to by se dle základního principu dít nemělo (platí pro drtivou většinu stránek).
4. Textu dej větší line-height (řádkování).
5. Proč je tak velká patička? Po vyhození zbytečností (Toplist, Alfa) by se to krásně vešlo do toho elegantního šedého proužku nad ní.
6. Obsah pod nadpisy 'Provádíme montáže:' a 'Zajistíme:' má být seznamem? Proč tedy jako seznam nevypadá (chybí odrážky)?
7. Teď jsem chtěl přepnout na stránku Kontakt a najednou se mi to celé změnilo pod rukama. Co to? Navíc je to nějaké rozhozené.
Marek Prokop
Profil
[#22] Stále jsme v kategorii SEO :-)
Dranel
Profil
Marek Prokop:
Ajo. Tohle mi nedělejte :D
zdenek72
Profil
tak poupraveno

http://www.sadrokartony-polacek-z.cz
zdenek72
Profil
chci se ještě zeptat na toto, mám domluvenou změnu názvu domény a chci se zeptat zda bude lepší sadrokarton-polacek.cz nebo sadrokartonpolacek.cz, sadrokarton-interier.cz, na slovo sádrokarton jsem byl na googlu mezi 12 ž 15 místem.
Díky za každou odpověd.
Dranel
Profil
zdenek72:
A co takhle se oprostit od těch dlouhých a nehezkých domén a zaměřit se na něco kratšího, výstižnějšího a zapamatovatelnějšího? Třeba Sádroček.cz?
zdenek72
Profil
díky, to je nápad k zamyšlení
Pavel S
Profil
Mě by se nejvíce líbilo sadrokarton-polacek.cz, berte to je jenom jako můj soukromý (a možný hloupý) názor.

Sadrocek.cz se mi tedy vůbec nelíbí, nevím jestli to nebylo myšleno jako sranda. Abych si vzpomněl na sadrocek.cz. , tak bych si musel nejprve vybavit, že se jedná o složeninu slov sádrokarton a poláček, no a to už můžu rovnou psát sadrokarton-polacek.cz.

Teď mě ještě napadá, kdyby se tato firma prezentovala v rádiu v reklamě, kolik lidí by zkoušelo hledat něco ve smyslu sadroczech.cz ?
_es
Profil
Pavel S:
kolik lidí by zkoušelo hledat něco ve smyslu sadroczech.cz ?
Ešte tomu dať správne logo v štýle:
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0