Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Z jakého důvodu se web in-cas.cz za celou dobu své existence (cca. 2 roky) zobrazuje při vyhledávání na posledních místech (copy title "přesný čas, aktuální světový čas, o čase" - a je dole)?

To je nějaká penalizace (očekával bych ale úplné vyřazení z indexu - při dotazu site tam nějaké stránky jsou)?
Davex
Profil
Googlu by mohly vadit všechny zpětné odkazy s prázdným obrázkem o rozměrech 1x1 pixel. Chtělo by to získat nějaké normální s klíčovými slovy v textu odkazu.
Inpocasi
Profil
Davex:
a kde takové mám?
Davex
Profil
Namátkově jsem se podíval na stránky ze seznamu zpětných odkazů na Yahoo Site Explorer a byly všude, kde byl skript pro zobrazení přesného času.
Inpocasi
Profil
Davex
Aha, Toplist.cz používá to samé. To může nějak škodit těm mým stránkám?
Davex
Profil
Nemělo by to uškodit, ale nejspíš to vůbec nepomůže, protože to má charakter skrytého obsahu. K tomu se váže nápověda Googlu: Skrytý text a odkazy.
Inpocasi
Profil
Ale i tak web zpětné odkazy má - registrace do katalogů, výměny atd. (sice to není na první příčky, ale zrovna tak ne na poslední)
Marek Prokop
Profil
Vykazuje to typické příznaky -60 penalty. Všeobecně se předpokládá, že se tato penalizace uděluje za nedůvěryhodný odkazový profil webu jako celku.
Inpocasi
Profil
Marek Prokop:
Díky moc. O něčem takovém jsem ani nevěděl, ale opravdu to vypadá na to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0