Autor Zpráva
Cinka
Profil *
Prosím vás nevíte, co dělám špatně, když mou stránku nevyhledávají vyhledávače? Nejde mi o to být na předních pozicích, ale např. google mou stránku nevyhledává vůbec - i když zadám přesně ta samá slova, co mám v "keywords" a "description". Ani při prolistování všech nalezených stránek tam tam moje prostě není :-(.
mckay
Profil
Cinka:
Tak to o tobě asi google neví. Zkus se přidat do vyhledávání, nebo ukecat někoho, aby na tebe hodil odkaz, potom si tě google všimne. Důležitou roli hraje také to, jak dlouho je stránka na internetu.
Cinka
Profil *
Stránka je na netu už dva a půl roku, odkazů k nám vede poměrně dost - např. i z hojně navštěvovaného čsfd, ale google pořád nic :-(. Myslela jsem si, že je to vloženými rámci, ve kterých jsem dřív měla všechen obsah, ale změnila jsem to a teď už opravdu nevím...

mckay:
Zkus se přidat do vyhledávání...
- co to znamená :-)?
mckay
Profil
Cinka:
Dole když vyhledáváš něco, tak google nabízí možnost přidat výsledek do vyhledávání.

Hoď sem odkaz, až se podívám.
Cinka
Profil *
Vím, že co se kódování stránek týče, nejsou ANI ZDALEKA ideální, ale holt jsem sáhla po jednoduchém FP.
Na googl už jsem je tedy přidala.
Tady je odkaz, díky moc za snahu.
http://www.carpe-noctem.wz.cz/
kelvin
Profil
Google tu adresu zná, ale z nějakého důvodu archivuje toto: http://209.85.135.132/search?q=cache:ySu56cnq5vMJ:carpe-noctem.wz.cz/+http://www.carpe-noctem.wz.cz/&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&client=opera
Cinka
Profil *
A dá se to nějak napravit?
Davex
Profil
Všechny adresy stránek, které Google dříve zaindexoval, jsou nyní neplatné, protože jsou některé stránky vymazané a u zbytku se změnila přípona z .htm na .html. Funguje pouze odkaz na úvodní stránku. Napravíš to tak, že dohraješ chybějící stránky na server a sjednotíš přípony.

Pokud si přeješ ponechat u všech souborů novou příponu .html, tak nezapomeň přesměrovat staré adresy na nové pomocí mod_rewrite pravidel v souboru .htaccess:
RewriteEngine On
RewriteRule  (.+)\.htm$  http://carpe-noctem.wz.cz/$1.html  [R=301,L]

Dále se mi zdá, že robot ignoruje hlavní menu vložené pomocí iframe, a proto se nedostane na celý obsah webu. U jednotlivých obrázků v menu doplň do atributu alt stejný text, jako je napsaný v obrázku a do title dej nějaký výstižnější text.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0