Autor Zpráva
anonymní
Profil *
Ahoj,
potřebuju web dostat do vyhledávačů, do kterých katalogů má registrace smysl?
Nechci to cpát do stovek nějakejch podřadnejch, kt. by mi tvořily třeba jen zlomek procenta úspěchu.

Budou stačit tyto?

seznam, atlas, centrum, quick, klikni, tiscali, redbox, caramba, morfeo, katedarala, opendir - .cz?

Díky!
Dranel
Profil
anonymní:
SEO Expert jich jako užitečný pro SEO radí miliony. Plaváčkovi stačil jeden. Dělej, jak uznáš za vhodné. ;-)
anonymní
Profil *
Dranel:
Pěkný počtení, tam už jsem taky byl :-) Jde mi o to, že každej říká něco jinýho, někdo miliony, někdo jeden...

Kde je tedy ta pravá pravda? :-)
Dranel
Profil
anonymní:
Pravda není nikdy pravá, protože má každej tu svoji. :P Nevím, já osobně si myslím, že stačí řádově jednotky.
anonymní
Profil *
Dranel:
Taky si to trochu myslím... Navíc jich mám desítku, takže jsem klidnej, dík ;-)
Petr ZZZ
Profil
anonymní:
Pěkný počtení

Řekl bych, že to je odpověď na tvou otázku. Je-li web kvalitní, prosadí se.
Sirius
Profil
Moje zkušenost je, že stačila registrace na seznamu a sitewide link na naprosto nesouvisejícím webu, ale s dobrou pozicí a návštěvností a výsledek se do pár týdnů dostavil. Řekl bych, že nejdůležitější faktor byl samotný web.
Marek Prokop
Profil
seznam, atlas, centrum, quick, klikni, tiscali, redbox, caramba, morfeo, katedarala, opendir

To už je hodně starý seznam, že? Většina těch katalogů už neexistuje, což o jejich významu napovídá, myslím, docela dost.
anonymní
Profil *
Marek Prokop:
Po chvíli jsem to taky zjistil :-) vyčetl jsme je na www.registrujweb.cz
nakonec jsem to dal na google odkaz, seznam odkaz, firmy, najisto, klikni, o2active, katedrala, caramba, czprima, zdroj, atila, dmoz

Stačí to a můžu jít tedy s čistým svědomím spát? :-)
Dranel
Profil
anonymní:
Jestli máš na stránkách kvalitní obsah, tak můžeš ještě spát. Jinak vstávej. :-)
Marek Prokop
Profil
Stačí to a můžu jít tedy s čistým svědomím spát?

To nevíme :-) Stačí to k tomu, aby Váš web začaly vyhledavače indexovat. Jestli ho i skutečně zaindexují záleží i na tom, jak dobře je udělaný technicky a obsahově. A na konkurenčnosti záleží, jestli to bude stačit k dosažení dobrých pozic.

Jestli máš na stránkách kvalitní obsah, tak můžeš ještě spát.

Kvalitní obsah je obvykle podmínka nutná, nikoli postačující. I s nejlepším obsahem na světě může dosažení dobrých výsledků trvat několik let usilovné práce.
anonymní
Profil *
Díky za názory :-)

Když už jsme u toho kvalitního obsahu a optimalizace vůbec, přemýšlím o nějakém školení, co byste mi doporučili? Webdesignu se věnuju řadu let, ale co je dobrý pro vyhledávače jen vždycky něco málo pochytím...

Chtěl bych se vyhnout seo-servis.cz, neb tím že mě nutí používat meta keywords, prázdné robots.txt a jiné blbosti (klient se občas hádá, že to asi k ničemu nebude když bez toho jdou procentra dolů..) jsou mi neskutečně protivní :-)
Plaváček
Profil
anonymní:

Neprohloupíš, když zkusíš Marka Prokopa http://www.prokopsw.cz/cs/skoleni-seo
Mám whiskoušeno :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0