Autor Zpráva
Honimír
Profil *
Zdravím,nyní proběhla Seo optimalizace webu www.LevneMoto.com zajimal by mě vas nazor a jestli kvalita optimalizace je natolik dobra aby dosahla prednich pozic u seznamu na klíčové slova(čtyřkolky,motoinzerce,motorky).Zde nejake udaje:
http://seo-servis.cz/power-sila-stranky/3164328 Prosím názory odborníků....
Miloš
Profil
Seo-servis povídáš? Podle všeho je přinejmenším na dvě věci.
Více o tom:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=13&topic=99859
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=13&topic=97620
Marek Prokop
Profil
[#1] Honimír

To, zda dosáhnete předních pozic, zjistíte brzy přímo ve vyhledavačích, na to se nemusíte ptát tady. Mohu zamknout, nebo položíte natolik konkrétní otázku, aby na ni šlo odpovědět?
Honimír
Profil *
Tak ja bych se tedy konkretne zeptal,jestli si myslíte že je Seo udelane dobře...nebo zda by jste něco ještě vylepšili,zda se me totiž že at se udelali jakekoliv upravy na strankach,tak se pozice vubec nemeni,jako kdyby to vse seznam ignorobal....
Dranel
Profil
Honimír:
SEO != (nerovná se) struktura stránek a dobře napsaný kód. Řekněme, že je to jeho součást, ovšem nikoliv podmínka pro úspěch.
Honimír
Profil *
No ja si naopak myslím ,že struktura stranek a komplexní ztvarnení webu je nyní velmi důležité,doba kdy do patky stačilo napřískat 20 zpetných okazu s Srankem 80 a byt prvni na seznamu je dávno pryč....
Dranel
Profil
Honimír:
Struktura stránek a komplexní ztvárnění (říkejme tomu třeba jednotný design) - to není důležité jen nyní, to bylo důležité vždy. Odkazy v patičce tvůj web nespasí, stejně jako registrace do 452 katalogů či linkbuilding v tom slova smyslu, v jakém se omýlá zejména na Webtrhu.

Vždy šlo, jde a doufám, že i půjde o kvalitní zpětné odkazy. A ty získáš jedině unikátním anebo kvalitním obsahem a dobře cíleným marketingem. A optimalizace on-page faktorů je jen jeho malá část. Tu zbylou si však neodvážím popisovat, jelikož jsou mé myšlenky neuspořádané a nespecializuji se na to. Nechám to na zkušenějších.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0